Skocz do zawartości
Forum

Zdenerwowanie, widzenie czegoś czego nie ma.


filip120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnim czasem bardzo się denerwuje, dostałem skierowanie do psychologa i czekam, lecz zacząłem widzieć w nocy ludzi, najczęściej moją dziewczynę. Budzę się i widzę. Raz zacząłem ją głaskać, dałem buzi i okazało się ze to była moja poduszka. Do tego widzę rzeczy których nie ma, np ktoś za mną jest i nagle nie ma. Co się ze mną dzieje?

(zadaje to pytanie tu gdyż nie wiem czemu ale nie mogę zadać go lekarzowi)

Odnośnik do komentarza

Witam Pana serdecznie. Niewiele o Panu wiem, ale wnoszę po mailu, że jest Pan młodym człowiekiem. Najkorzystniej byłoby, gdyby oprócz wizyty u psychologa zgłosił się Pan chociażby na konsultację do lekarza psychiatry. Do tego, by określić co Panu jest potrzebny jest dokładny, rzetelny wywiad. Zarówno psychiatra, jak i psycholog potrafią zrobić taką diagnostykę i na pewno zaproponują Panu najlepszą pomoc. Czasami, gdy jest dużo lęku, napięcia, zdenerwowania o którym Pan wspomina, leki zalecone przez lekarza psychiatrę pozwalają się nieco wyciszyć i można swobodniej poczekać na efekty terapii psychologicznej. Pozdrawiam. Małgorzata Danielewicz

Odnośnik do komentarza

Gdyby objawy się nasilały lub poprostu wzrastało napięcie niezbędna jest wizyta u psychiatry. Prywatnie dostanie się Pan dosyć szybko. Wiem, że jest to wydatek, ale wizyty u psychiatry nie są tak częste jak u psychologa. Terapia psychologiczna wymaga czasu nim przyniesie pierwsze efekty. Psychoterapia jest długim procesem. Jeżeli Pan się bardzo męczy i cierpi wizyta u psychiatry jest korzystnym rozwiązaniem. Proszę pamiętać, że również Pan jest odpowiedzialny za to, jak szybko uzyska Pan pomoc. Małgorzata Danielewicz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...