Skocz do zawartości
Forum

nie rozumiem, co sie ze mna stalo


esperanza95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem, co sie ze mna dzieje. zaczelo sie 3 dni temu, wpadlam w placz, histerie, nie bylo jakiegos specjalnego powodu po prostu. W tamtej chwili moglabym umrzec, rozmawialam troche o moich uczuciach z mama, siostra, ale nikt mnie nie rozumie, ja siebie samej tez nie, na pewno czuje sie samotna, gdyz wyjechalam za praca, z drugie strony nie robie nic by nawazac jakies kontakty, boje sie. czego? odrzucenia? wysilku? rodzina tylko mowi, wez sie w garsc bla bla jeszcze bardziej mnie to wkurza, jakbym ranila ich specjalnie... teraz mam wolne wiec zostaje w lozku, nic mi sie nie chce, duzo spie, cos zjem, choc mam mniejszy apetyt. dzis zobaczylam pajaka w lazience znow chwilowa histeria, cala mokra bylam. czesciej boli mnie glowa, ogolne zniechecenie do wszystkigo, wszystko jest dla mnie nudne i monotonne, ale nie robie tez nic by cos zmienic, zbyt duzy wysilek. za niedlugo lece do rodziny, wczesniej bylam mega szczesliwa, a teraz sie boje, ze bede chciala tylko spac zamiast wspolnie spedzac ten wspolny czas. nie wiem co sie ze mna stalo? jeszcze wczesniej, tydzien temu opowiadalam o moich planach itd. a teraz po co ja zyje..

Odnośnik do komentarza

Hej!
Chyba typowa deprecha. Zmiana środowiska, pracy, otaczających Cię ludzi i dzieląca Cię odległość od rodziny. Wydaje mi się, że Twoje łóżko jest dla Ciebie takim bezpiecznym azylem, w którym chowasz się przed tymi zmianami, które sama zapoczątkowałaś. Może warto się zmusić do tego by wyjść z domu - na spacer, na zakupy. Samo to, że odważyłaś się na taki krok w swoim życiu świadczy o tym, że jesteś silną, lubiącą wyzwania osobą - podziwiam Cię, bo ja bym się chyba na to nie zdobyła :) Nie pozwól żeby ten ciąg zmian stłamsił w Tobie tą odważną, waleczną dziewczynę :) Ja wychodzę z założenia, że jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B, nieważne jak ciężko by było :) Głowa do góry :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...