Skocz do zawartości
Forum

Jak rozpocząć znajomość?


Gość Mala_latte432

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mala_latte432

Witajcie,
Chciałabym znalezc kogos z kim mogłabym wybrac sie na randki czy poprostu dostac od kogos dawkę czułości ... No tak szukam trochę chłopaka i wpadł mi w oko taki jeden tzn z wyglądu w sumie , bo nie znam go . Jest to brat kolegi , na fejsie go obczailam i stwierdziłam ze fajnie byliby poznac takiego przystojniaka ;) z tym ze aby go poznac to ja musiałabym pierwsza jakis go soba zaciekawic , czyli innymi słowy potrzebuje dobrego tekstu ktorym mogłabym zaczac z nim konwersacje przez fb wlasnie , na razie nie mam innej możliwości. Czy moglibyście mi pomoc i doradzić jakim sposobem napisania zdobyć jego uwagę??

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie okazuj zbytnio tego ,że ten chłopak Ci się podoba. Często jest tak ,że jak ktoś komu okazuje zbytnie zainteresowanie, to wywołuje to efekt odwrotny od oczekiwanego. Myślę ,że lepszym rozwiązaniem byłoby abyś przypadkiem zaczęła pojawiać się w miejscach w których przebywa ten chłopak ,jeżeli macie wspólnych znajomych to sprawę masz ułatwioną. Staraj się wtedy swoją osobą wzbudzić zainteresowanie, może zrób sobie ładną fryzurę i ubierz się fajnie ale nie bądź zbyt wyzywająca. Może opowiedz jakiś fajny zabawny dowcip ,staraj się angażować w rozmowę ale nie pokazuj zbytnio ,że na tym chłopaku Ci zależy niech on sam zacznie ubiegać o Twoje względy. Jeżeli nie będzie Tobą zainteresowany to raczej sobie odpuść ,bo nic tak nie zniechęca chłopaka jak nachalna kobieta . No chyba ,że w 100 procentach wiesz ,że ten chłopak lubi gdy dziewczyna go podrywa pierwsza ,choć działa to raczej tylko wtedy gdy chłopak jest potwornie zakompleksiony i nieśmiały . Życzę powodzenia i staraj się jak najczęściej przebywać w otoczeniu tego chłopca , olśnij go swoim wyglądem,inteligencją i błyskotliwością ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...