Skocz do zawartości
Forum

Brak kontroli nad życiem


Gość Facet255

Rekomendowane odpowiedzi

Mam poważny problem chyba, ciągle przeprowadzam w głowie sam ze sobą rozmowy, jakbym był na kozetce u terapeuty. Czuje jakbym sam z siebie robił wariata i to coraz skuteczniej mimo, że zaczynam graniczać złe rzeczy takie jak palenie i alkohol który pije codziennnie prawie a w takich ilościach od ponad roku, że nie chodze pijany tylko rozluźniony. Nikt z domowników nawet nie zauważa, że pije. Ale gdy rzucam i ograniczam to zaczynam odczuwać lęk aż ręce ze strachu mi się trzęsą chwilami. W domu żyjemy jeszcze cała rodziną mimo , że starszy brat ma 30 lat ja 25 siostra prawie 18 i całe życie mijamy się tylko i odzywamy do siebie z konieczności kiedy napięcie ciszy jest zbyt długie albo poprostu stafamy sie nie przebywać w tym samym pomieszczeniu w tym samym czasie. Czuje jakbym miał komp, ety miszmasz w umyśle, nje mam osobowaości jednej z własnym gustem upadobaniami i charkterem, czuje jakbym miał w głowie wiecznie obracające się koło z osobowościami czy charkterami kture się nie zatrzymało na jednej i że mugłbym odetchnoć i powiedzieć ,, to właśnie ja, taki jestem''. chodząc po ulicy czy po supermarkecie aż w głowie mówie do siebie ,, po co się na niego patrzyłeś?'' gdy mijam ludzi i spojrze na kogoś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...