Skocz do zawartości
Forum

Bulimia i stosowanie środków przeczyszczających a relacja z chłopakiem


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak mogę przekonać narzeczonego że nic mi nie jest.od kwietnia cierpię na bulimie,wymiotuje i stosuje środki przeczyszczajace kilka razy dziennie.Od jakiegoś czasu wychodzą mi siniaki bez powodu,boli mnie głowa po wymiotach a od kilku dni bolą mnie plecy na dole po lewej stronie.Jestem też zmęczona i bardziej łatwo się denerwuje. Robiłam badania krwi ale nic nie wyszło,może dla tego że lekarz nie wie że mam bulimie.Chłopak wyczytał że to może być niewydolność nerek i teraz panikuje.

Odnośnik do komentarza

Jezeli nie robisz sobie "jaj"z tym pytaniem- to proponuje ponowne przeczytanie wlasnego postu -szczególnie pierwszych slow.
Przyznajesz ze cierpisz na bulimie ale chesz przekonac chlopakaze nic Ci nie jest .Fajne NIC:)
Oczywiscie rozumiem, co milas na mysli: chyba to ze objawy nie sa zwiazane z jakas somatyzną choroba, np nerek a bulimia to nie taka zwykla choroba tylko wstydliwy i ukrywany przd swiatem sposob na zycie.Zdezorientowany chlopak nie wie w czym rzecz i potrzebujesz sposobu zeby bez wtajemnicania w faktyczna sytuacje uspokoic go.
Kochana- nie tędy droga - i pisze Ci to "jedząca anorektyczka".
Bardzo Cię proszę- zacznij sie leczyc, jasli nie potrafisz sama to z pomoca specjalisty. Przede wszystkim zastanow sie o co tak naprawd chodzi z ta kontrola nad swoim cialem, z tym kompulsywnym jedzeniem. Jezeli chlopak jest twoi przyacielem- powinien pomoc, chociaz z doswiadczenia wiem ze jezeli sama nie zechcesz otoczenie niewiele zrobi.
Te wymioty Cie wyniszczają, sprobuj sobie pomóc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...