Skocz do zawartości
Forum

Czy nadaję się do pracy fizycznej?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od dwoch i pol miesiaca pracuje w biedronce,na 3/4 etatu,od 7 wrzenia przechodze na pelen etat. Boje sie ze nie dam rady ze praca mnie wykonczy. Bede musiala wstawac o 5 rano jak bede miala zmiane na 6.15. Boje si grafiku na pazdsiernik,bo teraz wrzesien mam lajtowy po 6h i wczesnie nie misze wstawac. Zastanawiam sie tez czy to praca dla mnie,jak jestem na kasie caly dzien jest okey ale jak mam byc na sklepie jest tragedia. Zabardzo nie wiem co mam robic jak nikt mi sie powie.

Odnośnik do komentarza

3/4 Polaków wstaje przed 5 i nie jest to praca umysłowa więc nie rozumiem czym się przejmujesz... Ja od 4 lat wstaję o 2-3 do pracy i muszę ciężko pracować i jakoś nie widzę problemu więc wstawanie o 5 to dla mnie pikuś ;). Zresztą w Biedronce to nie to samo co kiedyś, że kobiety dźwigały ciężary i płacili do tego marne grosze czy jakiś inny sklep gdzie kobiety na te kilka godzin pracy musiały zakładać pampersy i nawet nie można było wyjść do kibla o jedzeniu nie wspominając ... nie widzę powodu do paniki, bo tak jak napisał(a) dammar to kwestia przyzwyczajenia :). Głowa do góry bo panika nic nie pomoże ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...