Skocz do zawartości
Forum

Bulimia. Wyznanie prawdy...


Gość Misia2020

Rekomendowane odpowiedzi

No ta tak z anoreksji nie wiem kiedy ale stalam sie bulimiczka... I odwazylam wczoraj sie powiedziec o tym mamie... I myslalam ze bedzie dobrze ze bede miala u niej wsparcie... Mowilaze bedzie dobrzeze jakos sobie poradzimy a dzis... Mnie wyzywa ze cale zycie musi sie uzerac ze mna i z moimi pokebanymi chorobami ze wolala by zdechnac niz cale zycie mnie nianczyc itd. I ze ma pierdolniete dzieci bo moja siostra lubi sb wypic.. Mama robi sie coraz gorsza po smierci taty ciaglr powtarza ze soe zabije niz ma sie uzerac z nami ze tata ma spokuj a ona zostala z takimi dziecmi... Kurwa tak zabolalo ze nie wiem sama mam ochote sie zabic bo noe chce juz nikomu robic problemow..Mam 20 lat i czas sie ogarnac ale ciezko mi wyjsc z zaburzen odrzywiania raz anoreksja raz bulimia... Czasem jest dobrze... Zaluje ze jej powiedzialam... Pomimo ze sie lecze caly czas nie jest dobrze a teraz tym bardziej czuje sie strasznie bo wyznalam prawde a mam az tak zareagowala... Nie wiem co mam robic... Staram sie jakos wziasc za siebie i pomimo napadu nie wymiotowac ale to nie takie proste...

Odnośnik do komentarza

Kochana Twoja Mama bardzo cierpi z powodu śmierci taty. Dlatego tak bardzo rani was. A co do bulimi musisz iść po pomoc sama sobie z tym nie poradzisz. Nie zardreczaj się walcz o swoje życie jesteś młoda jeszcze możesz wiele zmienić w swoim z życiu. I do najbliższego lekarza i powiem wprost o co chodzi nie wstydź się oni są po to żeby Ci pomóc. I zobaczysz na pewno nie odmowia;) uszy do góry.uwierz w siebie zmobilizuj się i bądź szczęśliwa ;) ja też miałam bulimie i wyszłam z tego
pisz do mnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...