Skocz do zawartości
Forum

Czy nerwica może wrócić?


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nerwica moze worcic? Ok 6lat temu mialam dziwny atak paniki, czylam jakbym sie dusila. Ostatnio znowu mialam taki atak. Dusznosci, nie moglam zlapac oddechu, jakby powietrze nie docieralo do pluc, poty, cala sie trzaslam, szybkie bicie serca. W dzien zazwyczaj mi to nie dokucza, ale kiedy klade sie spac zaczynaja sie dusznosci i bole w ojolicach mostku i pluc. Boje sie, ze mam raka pluc i sie nakrecam. Czy to moze byc nerwica?

Odnośnik do komentarza

Moja droga, chyba masz tendencję do nerwicy. U Ciebie jest to dopiero poczatkowe stadium i jeśli tylko wprowadzisz w życie następujące zmiany, uda Ci się z nią wygrać: staraj się unikac sytaucji sterowcyh(jazdy na karuzelach, samolotami, sportów ekstramalnych), unikaj alkoholu, kawy, energetyków, uprawiaj lekki sport pływanie, jazdę na rowerze, staraj się nie kłócić, unikaj awantur, złości, kup w aptece tabletki ziłowoe na uspokojenie i bierz, gdy masz gorsze okresy w życiu, pij codziennie wieczorem melisę. Zrób sobie też badania krwi, moczu, hormonów i koniecznie tarczycy. Będziesz spokojniejsza, że jesteś fizycznie zdrowa. Nerwica to choroba umysłu, pomimo tego, że ciało jest zdrowe. W późniejszych stadjach choroby w momentach sresowcyh lub też nawet kilka miesięcy pózniej(ja np. tak mam) organizm wysyła sygnały somatyczne nerwicowe tj. kłócie w klatce, bóle głowy, pocisz się, drżysz w środku, mdli cię, masz biegunki. Lepiej teraz rozpocznij proces wyciszania się, nim nerwica złapie cię codziennie, bo tak niestety było w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...