Skocz do zawartości
Forum

Mam 12 lat i myśli samobójcze


Gość Ja1325

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisane jest w temacie, mam myśli samobójcze. W takim młodym wieku. Zaczęło sie od tego, że rodzice się rozwiedli. Okazało się że ojciec jest gejem, co matka powiedziała mi wprost (miałam wtedy 9 lat). Ciężko to przeżyłam: zawsze byłam wychowywana bezstresowo, "idealni" rodzice, dom za 750tys., i mała córeczka-jedynaczka. No ale jakos się ułożyło, ja i mama kupiłyśmy mieszkanie a tata zamieszkał w Warszawie (dostał tam baaaaardzo dobrze płatną pracę). Było ok, ale zaczęłam czuć się bardzo samotnie, straciłam przyjaciółkę (przyjaźniłysmy się 6 lat a wtedy miałam 11). Kiedy wracałam ze szkoły do domu i mamy nie było często zerkałam, przejeżdżałam ręką po nożach. Ciągle płakałam, chociaż nie wiedziałam dlaczego. I któregoś razu, prawie bym zginęła; wyszłam na balkon, spojrzałam w dół. Chciałam już to zrobić, ulżyć swojemu cierpieniu przez życie... Ale tego nie zrobiłam. Mój cały świat przeleciał przed oczami. Zeszłam z barierki i poszłam płakać w poduszkę. Powiedziałam wszystko mamie. Bardzo sie przejęła, pojechała ze mną do psychologa, psychiatry. Żaden nie pomógł. Wszyscy znajomi, którym się zwierzałam, zaczęli sugerować, że kłamię i mam idealne życie. Tata, kiedy dowiedział sie o moim stanie zdrowia zaczął obwiniać o to mamę. I przez niezabezpieczenie się zachorował na HIV. Myśli że ja nie wiem co mu dolega.

O Boże ile bym dała żeby żyć jako ktoś inny! Albo żeby żyć w innym świecie, nie wiem naprzyklad w Środziemiu wymyślonym przez Tolkiena! Co ja mam zrobić? Wiem, że zabijając się, uwolnilabym się od tych problemów, ale tez zadalabym ból najbliższym....

Odnośnik do komentarza

Tutaj masz namiary na bardzo dobrego psychologa z Warszawy-http://balumed.pl/specjalizacje/psycholog-dzieciecy/
Spróbuj szukać takiej pomocy. Albo zaangażuj się w jakąś akcję charytatywną. Takie rzeczy zazwyczaj pomagają odciągnąć się od codzienności i spojrzeć na życie z innej strony.
Czasami uświadamiamy sobie, że inni to dopiero posiadają problemy, a nasze to w porównaniu z nimi- zwykła głupota.
Głowa do góry!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...