Skocz do zawartości
Forum

Czy warto pytać rodziców o zgodę na wyjazd ze znajomymi?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 15 lat i dostałem propozycje od kumpla , ktory ma 18 lat czy nie chciał bym jechać na mazury na tydzien on i nasi znajomi. Pytanie do was, czy warto pytać rodziców o zgode? Dodam, że rodzice dobrze znają tą całą ekipe i lubią, bo non stop z nimi przebywam i mam kontakt i nigdy się na nich nie zawiedli, ja też nie sprawiam żadnych problemów, nie pije i nie pale. Mój tato od razu się nie zgodzi :/ co muszę im powiedzieć, żeby się zgodzili, wgl to jest dobry pomysł zeby jechać ?

Odnośnik do komentarza
Gość wkurza mnie głupota

Masz 15 lat. Wg prawa nie masz pełnoletności do 18 urodzin i pozostajesz pod prawną opieką dorosłych (rodziców, opiekunów, i tak dalej). Wobec tego dziwne jest Twoje pytanie, bo jeśli wyjedziesz bez poinformowania rodziców, to oni zgłoszą na policji zaginięcie (co jest chyba naturalne), a po odnalezieniu Cię wszyscy mają z urzędu kłopoty - Ty dostajesz kuratora (a w najgorszym razie poprawczak), a rodzice mają i kuratora i sprawę w sądzie rodzinnym o niedostateczne sprawowanie opieki rodzicielskiej, do tego zwykle nalot z MOPSu. Czy tego właśnie chcesz?

Odnośnik do komentarza

A już miałam nadzieję że zmądrzałeś :P. Sorry, ale po tym wpisie sądzę że jesteś zwykłym Trollem, który z nudów wymyśla bajeczki... Tyle różnych postów tu zamieściłeś jeden sprzeczny z drugim że po prostu człowiek traci zaufanie... P.S. jeśli ten wątek, w którym było napisane że ludzie śmieją się z Twojego wyglądu był napisany przez Ciebie to raczej nie wygląd ich śmieszy tylko prędzej postawa bądź zachowanie... Bo znam gościa który od niepamiętnych czasów jest brzydki jednak ma tak zajebiste samopoczucie że najzwyczajniej w świecie nikt nie zwraca uwagi na Jego wygląd. Bo o człowieku świadczy głównie charakter...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...