Skocz do zawartości
Forum

Urodziny kolegi - co wypada


Gość Monikawisnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monikawisnia

Spotykam się z chłopakiem od kilku miesięcy, nie jesteśmy parą, zwyczajnie się poznajemy, choć spotykamy się zawsze tylko sam na sam. Nie było między nami jeszcze niczego.. Dziś dowiedziałam się, że za nie całe dwa tygodnie ma urodziny. I tak nie wiem co mogłabym mu kupić, ale chyba nie chce mu niczego kupować bo go dobrze nie znam, a też nie chcę by wyszło na to że zależy mi na nim bardzo, że traktuje go jako chłopaka. Spotykamy się powiedzmy regularnie więc wypadałoby coś zrobić, a nie tylko złożyć życzenia. Wpadłam na pomysł, ze moze by zaprosić go do jakieś restauracji na obiad ( nie kolacje by nie było za bardzo romantycznie). Ale czy to nie przesada? Jeśli bym go miała zaprosić to wcześniej bym się go zapytała czy e ogóle ma ochotę wyjść ze mną na taki obiad. Nie chciałabym robić niespodzianki bo nie wiem jak zareaguje. Jak myślicie? Wiem że coś wypada zrobić i chce żeby mu było miło że pamiętam itp ale by nie przesadzić.. ( mamy po 26 lat)

Odnośnik do komentarza
Gość Monikawisnia

Hmm kino też może być dobrym pomysłem, tylko czasami jest tak, że nie mamy dużo czasu, a w naszym mieście nie ma kina ale to też trzeba na konkretną godzinę się umówić. Chociaż wspominał, że już od dawna nie był w kinie.
Właśnie nie chcę mu cokolwiek dawać, chce coś takiego jak obiad czy kino chociażby.. Cos nie materialnego.. Myslam też o gokardach ale chyba odpada..

Odnośnik do komentarza
Gość Monikawisnia

A może po prostu kilka dni przed urodzinami zapytać, że w związku z tym że ma urodziny to chciałabym go zaprosić na urodzinowy obiad lub do kina ( albo to i to ;-) ) i niech sam wybierze co mu będzie bardziej odpowiadało?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...