Skocz do zawartości
Forum

to nie daje mi spokoju


Gość Ania98

Rekomendowane odpowiedzi

mam 17 lat i od kilku miesiecy cos nie daje mi spokoju, gdy ja cos mowie lub gdy ktos do mnie mowi do glowy przychodza mi pytania skad to sie bierze, a wlasciwie PO CO? denerwuje mnie to.. zbyt czesto zastanawiam sie tez, dlaczego wszyscy robia to samo, tzn. spiewaja, tancza, myja sie, jedza, ucza, rozmawiaja, pracuja etc.etc, meczy mnie takie myslenie... czy znajde tu jakas pomoc? z telefonem zaufania juz probowalam, nie pomogli mi...

Odnośnik do komentarza

Hej :) Muszę przyznać, że przez Ciebie też zaczęłam się nad tym zastanawiać :P. A może to jest tak, że każdym słowem można coś zmienić w czyimś życiu? Powiesz coś nieistotnego dla Ciebie, a okaże się to zbawienne dla kogoś innego.. Dlatego fajnie się czasami pozagłębiać w czyjeś słowa, powiedziane ot tak, i spróbować poszukać w nich głębszego sensu, jakiego ten ktoś mógł wcale nie mieć na myśli :D A dlaczego ludzie robią to samo? Bo niestety tak jest, że każdy jest inny, ale w sumie wszyscy jesteśmy tacy sami ;). Jemy, śpimy - siła wyższa. Jeden tańczy, inny śpiewa, a kolejny zbiera znaczki.. W sumie to można by pomyśleć, że jesteśmy na całym świecie podzieleni na takie grupki wg różnych kategorii :P. Wątpię, że Ci pomogłam, bardzo możliwe też, że nie o to Ci chodziło, ale przyznam, że dałaś mi trochę do myślenia ;) Jeśli chciałabyś pogadać, pisz, będzie mi bardzo miło :D. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...