Skocz do zawartości
Forum

toksyczna siostra z ktora musze mieszkac


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Mam wielki problem gdyz mieszkam z siostra i chlopakiem w kawalerce. Moj chlopak pracuje wiec prawie nie ma go w domu , ja jestem w trakcie szukania pracy. Moj problem jest taki ze musze dzien w dzien przebywac z moja siostra ktora psychicznie mnie rujnuje .Musze z nia byc bo nie moge jej wyrzucic z domu , wczesniej mieszkala z mama ale oni maja tylko jeden pokoj tak jak my wiec postanowilam ze na czas jak nie znajda wiekszego mieszkania pomieszka z nami. Bardzo czesto sie wyprowadzalismy . Teraz jestesmy za granica , ja zalatwilam rodzicom mieszkanie. Mam wielki problem gdyz moja siostra zachowuje sie jak dziecko gnebi mnie psychicznie ciagle wyzywa skarzy do mamy ona ma 21 lat . Jak jej nie przytakne wybucha agresja, nie sprzata po sobie i ciagle siedzi pod komputerem. Potrafi chodzic za mna nawet do lazienki. Ciagle wtraca sie w nasze sprawy.Nie mam zadnego w wsparcia i nie wiem co robic bo ja tez stalam sie bardzo wybuchowa przez nia , nie daje juz rady jestem wykonczona i wyczerpana tym wszystkim. Dodam ze leczylam sie na nerwice ale czuje jakby ta nerwica znow wracala....nie wiem co robic..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...