Skocz do zawartości
Forum

Co się ze mną dzieje?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat.Od jakichs siedmiu miesiecy wystepuja u mnie wahania nastroju. W sylwestrowa noc upilem sie i kilka dni pozniej obudzilem sie w nocy i przeszyl mnie lęk ( czemu nie moge spac? czy jestem na cos chory ze nie moge spac? ). Wczesniej przed sylwestrem upijalem sie wielokrotnie. Przez tydzien od tego incydentu mialem bardzo obnizony nastroj, brak apetytu, placzliwosc, a potem wszystko minelo. Przed rozpoczeciem ferii zimowych poszedlem na bal polowinkowy i tez troche napilem sie alkoholu doslownie lyk i cale ferie zimowe mialem kolejny stan depresyjny, lęki bałem sie ze jestem jakiś opętany, ze znowu nie moge spac tak jak wczesniej, ze moze mam depresje i sie zabije. PO dwoch tygodniach znowu czulem sie dobrze. Byłem u psychiatry nawet dwa razy powiedzial ze nic mi nie jest, chodze na psychoterapi i nauczylem sie opanowac lęk. Do dzisiaj od tamtej pory takich wahan nastroju bylo duzo chociaz dzisiaj obnizyl mi sie poraz pierwszy od 2 misiecy. Alkohol pije dalej. Ostatnio drecza mnie jakies natretne mysli egzystencjalne o zyciu o sensie zycia i obniza mi to nastroj bo nie wiem po co zyje. boje sie ze moje zycie nigdy juz nie wroci do normy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...