Skocz do zawartości
Forum

Stres pourazowy u 17-latki


Gość a...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam skończone 17 lat i 2 lata temu dostałam stresu pourazowego nie pamiętam od czego ale ciągnęło się to do końca 2014 roku. w tym roku stres ustąpił, lecz pojawił się na tym miejscu lęk. Nie był to lęk nerwicowy, a raczej lęk związany z różnymi sytuacjami np. krzyki. Ciągnęło się to przez ponad pół roku aż w końcu przestały. Od paru tygodni mam zmiany nastoju i stany depresyjne, aż do dnia dzisiejszego. Do psychiatry jadę dopiero we wrześniu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Zaburzenia psychiczne,w pływają na nasze życie funkcjonowanie,ucieczki,nałogi,myśli S.O tym się pamięta co w życiu przeżyte tyle łez wylanych,i myślało się że to odejdzie i nie wróci kilka sytuacji i po nowie w gubienie sensu życia staczania się, powiem ci że nic nie masz to nie przechodzi samo istnie np gwałt czy agresja jak leżało się zakrwawionym na podwórku krzyki,awantury agresja codziennie jak wychodziłem z domu przez 2 lata bez życia i nikt tego nie wie co ja przeżyłem i co w sobie noszę że łza w oku się kręci i tego nikt nie zrozumie nie ma specjalisty na to.Może masz stres i się denerwujesz ale nie masz stresu po urazowego ani nerwicy lękowej i fobii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...