Skocz do zawartości
Forum

Kompleksy mnie przerastają!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam bardzo niską samoocenę o sobie.
Przy każdych możliwych nerwach zaczynam obgryzać paznokcie aż do bólu, nie potrafię uwierzyć w każde komplementy rzucane w moją stronę. Do tego mam małe piersi, miseczka A przy wadze 60 kg... Widzę w sobie same niedoskonałości, z dnia na dzień na siłę wmawiam sobie że jestem atrakcyjna choć wcale w to nie wierzę..
Co mam zrobić, może jakiś sposób na porost piersi..
Mój partner ciągle mi powtarza że są piękne, że ja jestem piękna, a ja mu nie wierzę.. Za rok mam maturę, egzamin zawodowy i wciąż tylko myśli nie zdam, nie dam rady... Jak mogę siebie podbudować, jak ktoś mi może pomóc.. Może ja po prostu jestem tak beznadziejna że nic się już z tym nie da zrobić...
Pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Pracuj nad podbudowaniem własnej samooceny, porady znajdziesz w internecie.
Ćwicz regularnie, to nie jest tak, że raz sobie coś pomyślisz, to jest długotrwała praca.
Trzeba wtłoczyć sobie do podświadomości nowe myślenie, a przecież starego myślenia, uczyliśmy się całe życie.
Nauka wymaga czasu i cierpliwości/
Jesteś tym, jak sam o sobie myślisz. To twoje myśli tworzą ciebie - i tak jak myślisz, tak widzi cię otoczenia.
Teraz chłopak jest zakochany i widzi cię prawdziwą, taką , jaka jesteś. Ale jeśli i ty nie zaczniesz tak myśleć, to i on się zmieni.
Nie dopuść do tego - pokochaj siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...