Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę znieść ludzi wokół


Gość M3i

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat z hakiem . Od zawsze intetesowalam się psychologia, przez moją mamę miałam od dziecka kontakty z osobami naprawde mądrymi ,inteligentnymi ,psychologami ,pedagogami ,profesorów . Miałam stycznośc z osobami MYŚLACYMI I ŚWIATŁYMI. ale wiadomo- w życiu nie będę obracać się tylko wokół takich. Ale tylko z takimi osobami dobrze się czuję, dla mnie oni są normalni, przy takich osobach mogę bez nerwów rozmawiać, oni przy mnie-jak sami mówili- nie czują różnicy wiekowej albo wykształcenia. Słowem- poziom równy. Mój problem polega na tym że nie moge zniesc innych ludzi. Nie moge zniesc tej głupoty, braku dyplomacji- niby starsi a nie mają kompletnego braku szacunku ,nie tolerują i nie chcą słuchać tego jak żyję, co mam do powiedzenia- a czytam książki naprawdę mądre ,psychologiczne ,mam juz kontakty wśród psychologów. Jednak ze względów niezależnych ode mnie nie mogę z nimi tylko się spotykać. Nienawidzę ludzi takich ograniczonych ,przeraza mnie głupota, zasciankowosc i wysmiewanie się ze mnie i moich poglądów tylko dlatego ze jestem młoda. Te "moje " osoby rozumieją mnie i szanują. Zgadzają się z moim tokiem myślenia. Nie mowie tu o kwestii ludzi, o tym nie rozmawiam .ale będąc np w domu jestem bardzo wkurzona, zła, nabuzowana gdy przypominam sobie sytuacje z ludzmi i ich debilizmem. Czuje do nich nienawiści w takim stopniu ze fantazjuje jak by to było robic im krzywde....jakbym odczuwala wtedy ulge znęcajac się nad nimi... ciężko mi z tym wszystkim, baaaardzo mało a właściwie w swoim otoczeniu nie spotykam ludzi MYŚLACYCH.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...