Skocz do zawartości
Forum

Problemy emocjonalne i głodzenie się u 17-latki


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat. Od paru lat w roznych odstepach czasowych tne sie, glodze, wymiotuje. O ostatnim czasie zauwazylam u siebie oslabienie, czeste bule glowy, niechec to wszystkiego, brak sil, ciagle chce mi sie spac, bardzo latwo sie denerwuje, wszystko potrafi mnie zirytowac. Czesto niemam ochoty na wyjscie Z domu nawet by spotkac sie ze swoim chlopakiem. Podejzewam u siebie jakies zaburzenia, moze lekka depresje. Zaczelam lykac zen szen, witamine B bo wyczytalam ze to pomaga w tych stanach

Odnośnik do komentarza
Gość pomocnaduszka1234

Jaki masz wzrost i wage? Najwyższą i najniższą? Odchudzasz się? Wymiotujesz by schudnąć? Opowiedz o tym dokładniej. Być może te wahania nastrojów spowodowane są przez zaburzenia odżywiania.

Odnośnik do komentarza

Mam 166 cm i 52-54 kg wacha mi sie dobowo. Mam takie dni w ktorych nic nie jjem i wtedy sama widze po sobie ze mam zly nastroj, staram sie ostatnio jesc na sile, noe chce, ale wiem ze musze by bedzie zr mna zle. Wszyscy mi mowia ze mam idealna figure, ale ja niestety widze w niej bardzo duzo defektow, zaczynajac od brzucha i ciagle mysle o tym co jesc, nie slodze cherbaty, kawy, nie jjem slodyczy od dawna, sprawdzam sklad produktow, czytam bardzo duzo stron o odchudzaniu i zdrowym odzywianiu, mozna powiedziec ze mam obsesje na ten temat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...