Skocz do zawartości
Forum

Nieśmiałość u 17-latki


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam nietypowe pytanie jak dla mnie. Powiem w skrócie jak jest. Co mam robić? Mam 17 lat. jestem nieśmiała.A co najgorsze jestem zamknieta w sobie,mam od trzech lat stresowe życie i to bardzo,jestem czasem poniżana,mam myśli można się domyślić jakie,to wszystko przez rodziców.Gdy się tak wkurze/zestresuje czy coś to potrafie nie jeść i nie pić od 1 do 4dni,a przez to chudne.powinnam 65kg a waze 50kg.Nie wiem co mam robić, a do psychologa lub z kims innym boje się o tym rozmawiać.Dziekuje...

Odnośnik do komentarza

Cześć, jestem w podobnej sytuacji i wiem że, jest Ci ciężko, ale radzę Ci żebyś jednak poszła do psychologa wiadomo że, pierwsza wizyta może być ciężka wiem to bo, sama do niego chodzę. Powiedz mu o wszystkich problemach z czym jest Ci ciężko on Cię wysłucha i na pewno poczujesz się lepiej. Piszesz że, jesteś poniżana nie wiem jaka jest tego przyczyna, ale wiedz że, to nie jest twoja wina. Pamiętaj że, nie jesteś sama:) Uwierz w siebie! Częściej się uśmiechaj:) Wtedy twoje samopoczucie się poprawi. Myśl pozytywnie. Życie jest w twoich rękach. I nie bój się o tym rozmawiać, nie bój się iść do psychologa. Wiem że, łatwiej jest powiedzieć niż zrobić, ale przełam się. Dasz radę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...