Skocz do zawartości
Forum

Chęć zmiany charakteru


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Mam na imię Adam, mam 15 lat. Niedawno zaczęły się wakacje i mam dużo czasu na osobiste przemyślenia. Ostatnio odczułem bardzo silną chęć zmiany siebie. Zawsze miałem zaniedbaną cerę, nieuczesane włosy - teraz to zmieniam. Niestety nie wiem, jak można zmienić mój charakter. Jestem bardzo cichy i bardzo nieśmiały. Ostatnio zdałem sobie sprawę, ilu tak naprawdę mam przyjaciół - 2, może 3, są oni w mieście. Na wsi mam tylko 1 przyjaciela. Jeśli chodzi o mój charakter, jestem dosyć dwulicowy - w domu pogodny, roześmiany, a poza nim cichy i skryty, niechętny na nawiązanie nowych znajomości. Ciągle czuję, jak ciągnie się za mną przeszłość - w podstawówce byłem bardzo grzeczny i ułożony, oceny same 5 i 6, można powiedzieć że ulubieniec nauczycieli. Wtedy wyrobiłem sobie kilku wrogów, niektórzy się ze mnie śmiali, zwłaszcza starsze roczniki. Chciałbym zmienić swoje życie. W te wakacje niestety nigdzie nie jedziemy, gdyż spotkały nas nagle duże wydatki. Moimi jedynymi rozrywkami są komputer, muzyka, Msza w kościele i wieczorna jazda na rowerze. Właśnie teraz odczuwam ogromną samotność, nie mam z kim pogadać, nawet popisać na fb. Inni mają zainteresowania, jak choćby piłka nożna czy gry komputerowe. Ja nie interesuję się zupełnie niczym. Inni są pogodni, roześmiani, energiczni - czyli dokładne przeciwieństwo mnie. Chciałbym to zmienić, być radosnym, cieszyć się z życia i zdobyć nowych przyjaciół. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...