Skocz do zawartości
Forum

Pustka w głowie, brak kreatywności, "zawieszanie się"


Gość margaretlopina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margaretlopina

Hej. Piszę tutaj, bo mam problem. Przechodziłam depresje odkąd miałam jakieś prawie 17 lat, dziś mam 20. Przez nią zawaliłam wiele rzeczy i ogólnie odcięłam się od wszystkiego, świata, zycia, ludzi. Ale nie chodzi mi o to. Chodzi mi o to,że mam pustkę w głowie, mam brak myśli, mogę siąść i patrzeć się w ścianę i właściwie jak ktoś pyta "o czym myślisz" to nie umiem powiedzieć. To samo jest z "zawieszaniem się", ktoś coś do mnie mówi a ja załapuje po jakiejś chwili, że ktoś coś mówi, tak jakbym była w jakimś innym świecie i głos do mnie nie dochodził.. I mimo tego, że zauważyłam to jakiś czas temu to nie było to tak uciążliwe, bo jak mówiłam zerwałam ze światem, ludzmi i ogólnie nie musze się "produkować", więc tego braku mysli często nie dostrzagam, można powiedzieć, że się przyzwyczaiłam.. Ale zauważyłam, że brakuje mi już kreatywności. Kiedyś byłam pomysłowa, mogłam wymyślać rymowanki, byłam dobra w hasłach a teraz mając wymyślić rymowanke zawierając w niej 3 jakieś podane hasła nie umiem nic wymyślić.. To samo kiedyś miałam zapisany cały pamiętnik, pisałam w nim wiele sytuacji z życia, mogłam się rozpisywać na 5 stron.. a dziś mimo, że chce coś napisać nie umiem nawet napisać strony. I nie wiem czy to ma związek z depresją czy czymś ale po prostu chciałabym żeby mi to przeszło! Chciałabym znowu MYŚLEĆ, mieć pomysły, motywacje, kreatywnośc.. Tylko nie wiem jak mam to naprawić,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...