Skocz do zawartości
Forum

Jak walczyc o druga osobe ,ktora sie zrazila uprzedzila??


Gość smuuutnaax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smuuutnaax

No wlasnie, jak walczyc o milosc jak druga osoba niewie czy chce.
Zaniedbywalam swojego mezczyzne, oddalalismy sie od siebie.
Dawal mi sygnaly, a ja ich nie zauwazalam.Zerwal. Kubel zimnej wody, ocknelam sie. Dalam nam troche czasu na ochloniecie i przemyslenie spraw. Chce walczyc, kocham go. Ale on jest obojetny. Co robic? Nie chce odpuscic, choc jego obojetnosc lamie mi serce. Wiem ,ze ja go tez zranilam. Niechce by nasze uczucie przez brak kontaktu umarlo. Jak go przekonac? Co zrobic by sie odezwal uwierzyl,ze damy rade to naprawic,zeby uwierzyl,ze sie postaram. Jest strasznie zrazony do mnie ,nie wierzy,ze kocham za malo mu to okazywalam wiem a on okazywal to na kazdym kroku i przy wszystkich. Jakies rady??
Sytuacja trwa juz 2 miesiace. Byl jakis tam kontakt ale cienko. Jakis czas temu mialam 2 nieodebrane polaczenia. Ale poprostu nie zdazylam odebrac. Wiadomosci na fb odczytuje szybko.
Jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Gość smuuutnaax

Ja mam 25 lat on starszy, dosyc dlugo. Mysle,ze nie jest za pozno. Mysle,ze jego decyzja jest podjeta pod wlpywem zlosci emocji zalow i pretesji,pod wplywem chwili. Widac,ze go to przeroslo ,zwatpil. Tylko dlaczego nie chcial rozmawiac a tlumil to w sobie co mu nie pasuje. Gdyby porozmawial to napewno bym sie poprawila. Zauwazylam,ze nie wierzy w to,ze go kocham. Ja prosilam ,zebysmy ze soba rozmawiali o takich sprawach jak cos zle sie dzieje. Za malo dbalam o niego ,on marzyl o tym o tamtym a ja nie nie odgadlam tego. i odwrotnie. Tu byla potrzebna rozmowa byloby sto razy lepiej. W dniu gdy widzielismy sie ostatni raz bylo widac po nim po oczach ,ze robi to z musu,lzy w oczach ,smutny . Mam wrazenie ze ma mnie za zla dziewczyna choc taka nie jestem. Moje zachowanie wynika z poprzedniego zwiazku,gdzie trafilam na faceta drania ,ktory potraktowal mnie jak szmate ja ze wszystkich sil sie tam staralam jak moglam a nie zostalo to docenione. Tu gdzie trafilam na porzadnego mezczyzne,ktory zasluguje na jeszcze lepsze staranie sie niz dla bylego ja staralam sie za malo bo balam sie ze jak znowu dam z siebie wszytsko to znowu tak bedzie a wiedzialam ze ten zasluguje ze warto myslalam o tym caly czas juz w glowie mialam taka mysl ze czas sie starac bardziej ze facet jest w porzadku widzialam jak sie stara ale nie zdazylam.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Jeżeli ludzi których się kocha traktuje się gorzej niż drani, no pozostaje tylko zakrzyknąć " Boże chroń przed miłością" przynajmniej w twoim wydaniu i chyba jak się zakochałaś to raczej nie zakładałaś, że to kolejny drań, bo to też nietypowe, ale pewnie nie wykluczone. Raczej się swoje obiekty zakochania idealizuje, ale może i nie.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Czy to rozumieć, że powodem rozstania była tylko twoja niewylewność? No to jak on się w tobie zakochał skoro na późniejszym etapie tak mu to doskwiera, że zerwał? Czyżby ten sporo starszy od Ciebie mężczyzna był niedojrzały i nie wie co mu pasuje?

Odnośnik do komentarza
Gość RoboCiKuś

Droga Smuutnaax, Napisałaś na początku, że on nie wie czego chce. Zapewniam Cię, że wie, skoro od 2 miesięcy jest między wami susza to już niestety nie będzie z tego nic. Na pocieszenie posłuchaj tego utworu,

i dobrze zinterpretuj sobie słowa. Przykre to co Ci się przytrafiło, nie uporałaś się z poprzednim związkiem i przeniosłaś wszystko do nowego.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...