Skocz do zawartości
Forum

'te myśli' znów powróciły


Gość nie wiem co i jak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nie wiem co i jak

Cześć, ostatnio nic mi nie wychodzi, nie mogę czuć się szczęśliwa... nie mam ochoty na żadne wyjścia ze znajomymi ale nie chce aby ktoś coś zauważył wiec wychodzę z wielkim bólem... boli mnie głowa ciągle i albo jestem senna albo nie mogę spać wcale.. w dodatku na koniec roku pani wystawiła mi jedynkę z matmy i nie wiem jak o tym powiedzieć rodzicom, oni będą bardzo zawiedzeni i nie będę miała życia w domu... będą wkurzeni i nie będzie im nic pasowało. Mówiłam im ze to poprawie, ale nie dałam rady, a bardzo się starałam... będę miała poprawkę w sierpniu i nie wiem jak sobie poradzę.. dziś mi się śniło nawet ze ją pisze..mam ostatnio dziwne myśli a nawet sny o różnych morderstwach, chorobach, zabijaniu ... uważam że nie jestem nic warta... nie dość że jestem brzydka to w dodatku gruba i nic nie potrafię zrobić dobrze. mam 18 lat i chodzę do 2LO.

Odnośnik do komentarza
Gość PrawieLekarz

Hej,

po pierwsze totalnie się nie przejmuj tą matematyką, na pewno zdasz w sierpniu i większego problemu nie będzie. Musisz tylko powiedzieć o tym rodzicom.;) Najlepiej zrób to zaraz, to troche tak jak z bolącym zebem, wiecej strachu przed pojsciem do dentysty niż samego bólu w czasie wiercenia.:p Pojdziesz i bedziesz miała z głowy, rodzice na pewno sie wkurzą ale taka jest ich rola i tacy są wszyscy rodzice.;) Jeśli chodzi o te objawy ze snem, to troche przypominają objawy choroby Depresji. Możliwe że nie spisz bo się stresujesz sprawą z matematyką i jak to wyjasnisz to wszystko się uspokoi. Jednak jesli takie objawy będą się przedłużac i nie beda zwiazane z jakimiś dramtycznymi sytuacjami w Twoim życiu, to powiedz o tym komuś dorosłemu komu ufasz, a jeśli masz taką możliwość to porozmawiaj o tymz psychologiem w szkole, na pewno Ci pomoże.:) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...