Skocz do zawartości
Forum

Jak sie otworzyć na ludzi.. Jak rozmawiać...


Rekomendowane odpowiedzi

No to tak. Jestem bardzo zamknięta w sobie i nie smiala wyjechalam zagranice i mieszkam u obcych ludzi z ktorymi nie wiem jak nie wiem o czym rozmawiac. Przyjechalam do chlopaka ktory oczekuje odemnie ze bd otwarta na ludzi pewna siebie itd. I dzis powiedzial ze musi sie zastanowic i ze musimy sie wstrzymac z zwiazkiem bo on nie wie czy chce byc ze mna bo jestem taka to boli naprawde. Przeszlam w zyciu wiele i dlatego jestem taka niechce byc taka zamknieta ale bardzo trudno mi sie otworzyc wstydze sie i boje jak odbiora mnie inni... Kurcze to naprawde musi byc tak trudne. Ale on tego nie rozumie ze jestem taka z jakiegos powodu i potrzebuje chwili na to by sie otworzyc np. dla niego ... Ja nie wiem ucze sie jezyka bo bez jezyka nie dostane pracy... staram sie jak moge ale nie idzie mi zbyt dobrze. A on mowi ze ma juz mnie momentami dosc. Dzielimy razem pokoj bo jak wczesniej pisalam jestem z nim za granica... Pomocy co mam zrobic jak sie otworzyc.. Jak pokonac nie smialosc o poczuc sie pewnie... Czuje sie slaba. .. Ja juz nie wiem moze powinnam wrocic do domu... Moze to bez sensu. Help. :(

Odnośnik do komentarza

Uważam, że powinnaś szczerze porozmawiać ze swoim chłopakiem, przezwyciężyć swój strach! Solidny, prawdziwy związek opiera się przede wszytskim na szczerości, wsparciu... Jeśli on nie zrozumie to znaczy, że nie jest odpowiednim chłopakiem i że chciałby aby było tak jak on chce, a tak przeciez byc nie moze.. ;) Może taka rozmowa wiele wyjaśni, naprawi, może akurat otworzysz się po takiej rozmowie z nim do innych ludzi. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...