Skocz do zawartości
Forum

nie chce mi się żyć


Gość wszystkonanic

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele, bardzo wiele... muzyka może? Ma tyle barw, świat dźwięków jest tak róznorodny, że każdy na ogół znajduje swoje nuty, które dźwięczą mu w sercu.
Dodam tu, że człowieka wyróznia spośród wszystkich istnień mowa i miłość. Mamy to wrodzone, a to nie podlega dyskusji, po prostu tak jest. Mozna dołożyc jeszcze kilka rzeczy, ale będą one pochodne. Ta nasza umiejętność jest zachwycająca. To, że się porozumiewamy - czytamy, mówimy, nawet myślimy, śpiewamy piosenki itp., to są słowa. Miłość to wybitnie jedyne, tylko człowiek może kochać, a przecież nie tylko nie tylko drugiego człowieka, miłość może obejmowac właściwie wszystko. Przede wszystkim chyba siebie. Jeśli siebie nie kochamy, to jak mamy pokochac kogoś? Muzyka może pomóc podrążyć ten temat. Pomyśl, Aniu. Nie wszystko stracone. :) Nie wiem, co lubisz z muzyki, bo podesłabym coś. Całe życie słucham muzyki, śpiewam czasem...

Odnośnik do komentarza
Gość wszystkonanic

Muzyka to jedyna rzecz,która odgrywa jakąś rolę w moim życiu,niezmiennie.Słucham bardzo różnorodnej muzyki,od heavy metalu po poezję śpiewaną,ale to"tylko"muzyka,nie pomaga na inne problemy,traktuję jako coś osobnego,nie jest dla mnie wypełniaczem,zastępnikiem itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...