Skocz do zawartości
Forum

czy to zaburzenie psychiczne.


Gość Rafal111

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuje streścić mój problem.
całkowite wycofanie się od rodziny, ciągłe myślenie, że to nie jest rodzina i nie odzywanie się do brata, siostry tylko mijanie się w domu. Mam już 25 lat nie moge sobie znaleźdź pracy, bo każda ścieżka jaką sobie ułoże w głowie kończy się myśleniem, że musiał bym się jak by to powiedzieć "wydziedziczyć". Siedze tylko w domu czuje się jak w czarnej dziurze i codziennie od czterech lat powtarzam tylko czynności które likwidują napięcie w głowie jakie czóje. te czynności to papieros co jakiś czas chodziaż za każdym razem nienawidze siebie, że pale, ale jakbym tego nie robił to nie miał bym pretekstu opuszczać pokoju, i picie prawie codziennie drinka raz jednego raz kilka i wtedy czuje jak napięcie z głowy znika i jak by mój umysł wrucił zza jakiejś mgły i wtedy spływa namnie lęk jak marnuje mi się życie, czuje się jak bym był tylko ciałem poruszającym się, śnią mi się ciągle jakieś wyimaginowane historie, ludzie chyba mają sny na podstawie swoich wspomnień mi nawet jak dom się śni, że jest inny. Czasem poprostu wstać nie moge taki jestem zmęczony i śpie do 12 a nawet 13 godziny, ale też spać nie moge pójść normalnie tylko siedze przed telewizorem albo komputerem do 3 w nocy aż zasne z wyczerpania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...