Skocz do zawartości
Forum

Brak motywacji do życia


Gość Iglica

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Po raz pierwszy jestem na forum i mam nadzieję,że tu znajdę wsparcie i ukojenie-zanim wstawię się na wizytę do mojego psychologa.Choruję na nerwicę,przeszłam przez deprechę.Jestem na lekach od kilku lat,ale...nie mam zbytniejmoitywacji do życia,działania.Bardzo izoluję się od ludzi,na gruncie prywatnym.Chciałabym wyjść z domu na pogaduchy,na miasto,tym bardzie,że jestem zapraszana i ludzie zabiegają o moje towarzystwo,jednak od samego "chciałabym"do realizacji nie ma nic.umawiam się,a póżniej wykręcam.Gdy już się znajdę wśród ludzi-w pracy,na zakupach,czy jakimś szkoleniu-to rozkwitam,bo to jest jakby moje środowisko naturalne,jestem radosna,z humorem,towarzyska,ale samej z siebie nie mogę wygrzebać się z domu.Nie wiem,czemu?Nie widzę żadnej przyszłości,nie wierzę w siebie,b.często przeklinam siebie,bo czuję dość siebie nienawiść.Wkurza mnie to,że jestem taką ...wołową,nie umiem walczyć o swoje,nawet,jeśli mam rację.Nawet nie umiem zawalczyć o swoje dziecko,choć i tak jest troszkę lepiej niż kiedyś.Jeśli Pani w urzędzie mnie spławi,choć wiem,że mam rację ,to wiecie,co zrobię?Powiem grzecznie do widzenia i wyjdę,nawet,jeśli będę na tym stratna.Nienawidzę tego u siebie,ale nie umiem się odzywać w swoich sprawach,może dlatego,że chcę być za wszelką ceną akceptowana,mam niskie poczucie własnej wartości,chcę,żeby mnie lubiano,nawet pani w okienku?Proszę Was,podzielcie się swoja opinią-szczerze!!!Jeśli chodzi o opinię osób postronnych na mój temat,to jest ona następująca-atrakcyjna,inteligentna,obrotna,przebojowa,pewna siebie.Wygląd-ok.,jestem ładna,a inteligencja,pewność siebie?to złudne. Iglica:).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...