Skocz do zawartości
Forum

chłopak, przyjaźń z "byłą"


Gość tojatoja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tojatoja

moj chlopak przyjazni sie z "byla", piszę to w taki sposob, ze oni nie byli w zwiazku tylko poszli do lozka pare lata temu, oczywiscie podobali sie sobie nawzajem, ale to on nie chcial dalej isc bo bal ze straci ja jako przyjaciolke (ona byla bardziej zaangazowana od niego) wczesniej sie przyjazili i oczywiscie teraz, ale dla mnie to jest dziwne. jak sobie pomysle ze maja sie postkac pogadac to slabo mi sie robi, on zapewnia mnie ze nic do niej ni czuje i nie czul, ale to w koncu jego byla partnerka (jezeli tak to mozna nazwac) cos ich laczylo, nie chce zabrac mu sie z nia spotykac, ale nie wiem jak sie mam czuc z tym. dodam ze ona ma chlopaka teraz z ktorym sie kloci i zali sie do mojego W. Mieliscie kiedys podobne sytuacje, moze jakies porady?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dobrze wiesz jak się z tym czujesz, jesteś zaniepokojona, czujesz dyskomfort.
Przede wszystkim przyjaźń, zwłaszcza z osobą płci przeciwnej, nie powinna odbywać się kosztem związku.
To nie jest łatwa sytuacja ale poczekaj jeszcze trochę i przyjrzyj się tej znajomości.
Jeśli zobaczysz, że Twój chłopak bezustannie kontaktuje się z nią, wymienia mnóstwo sms-ów, prowadzi ożywioną korespondencję, często się z nią spotyka, lub gdy ona wydzwania do niego nawet wtedy, gdy jesteście razem, możesz powiedzieć STOP, nie podoba mi się to.
W takiej sytuacji oczekiwałabym zdecydowanego ograniczenia kontaktów, ze względu na czas jaki on jej poświęca, co źle rzutuje na Wasz związek.
Jeśli jednak ich kontakty są sporadyczne, to nie robiłabym z tego problemu, pamiętaj nie możesz mu niczego zabraniać.
W podbramkowej sytuacji możesz postawić mu warunek; niech wybiera - intensywna przyjaźń lub Ty.
Ewentualnie zacznij spotykać się z jakimś swoim przyjacielem, może da to chłopakowi do myślenia.

Odnośnik do komentarza

Już parę wątków było, że przyjaźnił się z byłą, pomagał jej - a potem albo do niej wrócił, albo się z nią przespał.
Jak zerwali, to powinni się definitywnie rozstać.
Spytaj się go, czy nie przeszkadzało by mu, gdybyś i ty spotykała się z dawnym chłopakiem?
Porozmawiaj tak na spokojnie, może uda ci się go przekonać, że powinien od byłej odejść całkowicie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...