Skocz do zawartości
Forum

Problemy z relacjami w związku a możliwe przyczyny


Gość G...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem z chłopakiem. Od jakiegoś czasu coś się dzieje złego. Kiedyś pisał non stop i kiedy tylko mógł przyjeżdżał. Mówił że jestem ważna i był słodki. Ostatnio traktuje mnie jakby mnie nie było lub była tylko koleżanką a przez ostatnie 2tyg się wcale nie odzywa i nie było go u mnie. Jak się to zaczęło to się próbowałam dowiedzieć o co chodzi ale on mówił że wszystko jest ok, że mu zależy i że mam tyle nie myśleć. Ale ma to wpływ na nas i na to że się od siebie oddalamy. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Może mu się znudziłaś, może znalazł inną dziewczynę.
Gdyby mu nadal zależało na tobie, to wyjaśniłby, jaki jest powód tego braku kontaktu.
A tak wygląda na to, że "trzyma cię w rezerwie" i jak coś mu tam nie wyjdzie, to może wróci...
Albo nie chce cię ranić mówiąc, że zrywacie..itp.

Odnośnik do komentarza
Gość g......i

Innej dziewczyny nie ma na pewno bo jest nieśmiały. Zresztą pytałam się czy kogoś ma czy chce się rozstać to się zaczynał śmiać i mówił że wymyślam bo wszystko jest ok a on po prostu jest zajęty w pracy. Tyle że wiem że ostatnio jak "był zajęty w pracy" to był ze swoim przyjacielem na piwie i byli sami. Mi się wydaje że on ma jakiś problem ale nie chce mi powiedzieć o co chodzi i teraz już nie wiem czy ten problem jest ze mną związany czy nie... Bo jeśli chce się rozstać lub ma problem jakiś to niech to powie a nie że ja się zadręczam myślami co się dzieje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...