Skocz do zawartości
Forum

Psychopata z autokaru Warszawa-Hamburg


Gość OliOlivia123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OliOlivia123456789

Witam,w drodze do pracy (pracuję za granicą, a raczej pracowałam, miesiąc pracowałam za granicą,tydzień byłam w Polsce itd..), spotkało mnie coś przerazającego. Jechalam z Warszawy do Lubeck, przede mna siedzial podejrzany mezczyzna, wygladajacy jak bezdomny co chwile sie odwracal i patrzyl na mnie,chcial mi robic zdjecia,mial oczy psychopaty,chodzil czesto do lazienki, wygladal jakby byl albo niezrownowazony psychicznie albo na ciezkich narkotykach. Powoli zaczynalam sie bac. Mowilam,zeby dal mi spokoj,ale on dalej swoje. Opowiadal o jakiejs pracy w Szwecji,pokazywal papiery,ze jest poszukiwany 6lat, mowil,ze wysiada w Hamburgu i bedzie tam na niego czekal kuzyn. I ze moge z nim wysiasc. Ja mowilam,ze nigdzie nie wysiadam, mowil,ze jest milionerem ,choc widac bylo,ze to biedak,bez zebow,ubrany w jakies łachy. Cala droge przezywalam pieklo,balam sie. W koncu na niego zaczel krzyczec. On powiedzial,ze nie moze doczekac sie Hamburga,ze bedzie intryga przeciw mnie. Od tamtej pory mialam chore sytuacje! Do tego stopnia,ze ucieklam z miejsca prac i zamieszkania. Aktualnie pomaga mi znajomy i znajoma,mieszkam u nich. Boje sie wrocic autokarwm do domu. Czy ktos mial podobna sytuacje? Moze ktos mial okazje spotkac tego psychopate? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...