Skocz do zawartości
Forum

uzależnienie od marihuany i depresja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem osobą dość kontaktową i obrotną, pracuję z ojcem który jest takim nerwowym krzykaczem. Chciałem zerwać z dziewczyną ponieważ od dłuższego czasu bardzo podobała mi się inna ale bałem się bardzo to zrobić, poza tym chciałem też skończyć pracę u ojca ale było to nie możliwe. Doskwiera mi brak takich prawdziwych przyjaciół ( wszyscy wyjechali zostałem tylko z dziewczyną) mimo że kręci się dookoła mnie dużo osób. Paliłem dużo mocnej trawki od ok 4 lat ale nie sprawiało mi to żadnych problemów ponieważ miałem na to pieniądze oprócz tego że nic mi sie nie chciało, dopiero po pracy zaczynałem myśleć o paleniu. Pod koniec marca złapała mnie taka jakby depresja- wszystko bez sensu poczucie pustki, zamroczenie na oczach. Przestałem palić co przyszło mi z łatwością zacząłem biegać na siłowni i lepiej się odżywiać. Po 9 dniach czułem sie już w miarę ok, nie ciągnęło mnie do palenia ale kolega mnie namówił i z ciekawości zapaliłem, nie kręciło mnie to tak jak dawniej dziwnie sie czulem i od razu prawie poszedłem spać (23) a wstałem 0 4 do pracy i miałem nawrót. Dalej biegałem ale już mi to tak nie pomogło. Za kilka dni zacząłem brać antybiotyk Cipronex (wiele osób na niego narzeka) dalej biegalem i dopiero po 6 tygodniach zaczęło mi przechodzić. Dlaczego dopiero po 6 tyg zaczalem sie czuc jak wtedy po tych 9 dniach?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...