Skocz do zawartości
Forum

Zazdrosc wsteczna


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z facetem, ktory sie bardzo stara ale ja mam problem z jego przeszloscia. Mial on partnerke z ktora spal ale jej nie kochal. Dla mnie jest to niedopuszczalne, szczegolnie dlatego ze ja z nikim wczesniej nie spalam, czekajac na tego jedynego... A tu nagle sie okazuje ze nie pasuje on do mojego spojrzenia na faceta jako gentlemena, ktory szuka najpierw uczucia... On nie widzi w tym obecnie nic zlego. Jego partnerka miala prawdopodobnie (on nie wie...) wczesniej wielu partnerow i ja sie teraz martwie czu jakiejs choroby nie zalapalam... Mimo iz bylo to wiele lat temu ona ciagle pisze do niego a ostatnio bardzo niedwuznaczne wiadomosci i zaproszenia, mimo iz wie ze jest on w zwiazku. Poza tym jest ona psychologiem, wiem, ze psycholog moze "tez czlowiek" ale szczegolnie dlatego nie mam o niej dobrego zdania i czyni to wszystko jakos jeszcze szczegolnie bolesnym. Wydaje mi sie ze jesli bylby to normalny zwiazek oparty na uczuciu byloby to dla bardziej znosne i zrozumiale... Czy ja przesadzam czy to ma jakies znaczenie? Dopoki o tym nie wiedzialam zwiazek byl niemal idealny, teraz tak juz niestety nie jest i mam wiele negatywnych emocji z tym zwiazaych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...