Skocz do zawartości
Forum

Katastrofa psychiczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!! Od pewnego czasu to jest 8-9 miesięcy mam pewne, kłopotliwe problemy. Nie będę opisywał tego wszystkiego co się działo, bo sensu tego nie ma. Jednakże zaczęło się od tego, że w szkole zrobiło mi się słabo, potem wyprowadzony na dwór nie byłem już słaby, lecz zwyczajnie hiperwentylowałem się. Potem kolejne problemy, które w porównaniu z tym co mam teraz są błahostką. Trafiłem na izbę przyjęć, potem do szpitala. Robili mi kupę badań: od neurologii po okulistykę. Tylko nie wiem po co. Trafiłem do psychologa, było lepiej, ale teraz jest gorzej. Zasadniczo to mam takie uczucie, że "me życie zaraz stanie". Mówiąc szczerze strasznie się boję. Gdy opuszczam dom nie wiem dlaczego mam uczucie, że nie wiem gdzie jestem, choć myślę i jestem tego świadom. W celu obrony przed tymi dziwnymi uczuciami unikam wyjść. W kościele to wręcz katastrofa. Nie wiem co mam zrobić: mam pogorszone widzenie, serce zaczyna mi kołatać dziwnie myślę, że ten świat nie jest realny, tak po prostu że to co widzę to ja tego nie widzę. Wymyślam co raz to nowsze wytłumaczenia tego, że cos jest nie tak. Ostatnio wymyśliłem sobie że przez skoliozę mam nieydolność krąż.-odd. Typowe objawy nerwicy tylko co robić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...