Skocz do zawartości
Forum

Zdrada


Gość defkefffffffffff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość defkefffffffffff

Witam
Jestem tutaj nowa.
Mam dopiero 22 lata, ale doswiadczen (nie lozkowych) mam calkiem sporo, zawiodlam się na facetach i ludziach wiele razy. Kiedys bylam naiwna i taka...mameja, teraz jest inaczej ale uczuc nie stracilam. Rzadziej je odczuwam ale jednak [nie wiem,jakies zaburzenie?]Dzis sie normalnie rozkleilam, jestem przygnebiona a zaraz do pracy.
Czuje jakby ucieklo ze mnie zycie.
Juz w tamtym roku na nowo zaczelam sie otwierac, co bylo chyba naiwnością.
W ubieglym roku poznalam faceta. Spodobal mi się jak jeszcze nikt (nie,nie jest przystojniakiem z bmw) potem oz w plecy - okazalo sie,ze ma dziewczyne i przeciez "o co mi chodzi" no a jakze. Smiale zaloty, zabieganie, i o co mi chodzi, gdy trzymalam go na dystans a kiedy zaczelam wykazywac zainteresowanie szybko mnie sprowadzil na ziemie.
Poznalam kolejnego, wydawało sie ulozony, zasadniczy, to czego mi brakowalo. Spotykalismy sie 3 miesiace. Niewiele ale bylam bliska zaufania mu. I co się okazało, ten porządny facet mnie zdradził (tak to odczuwam)i dba tylko o to zebym sie nie dowiedziala -ale juz wiem i teraz zranie go przy najblizszej okazji. Byly ostrozne deklaracje o zakochaniu,zwiazku, wobec mnie zachowywal sie jak dzentelmen. Nie zaliczyl mie (ponoc do seksu mu nie spieszno) a teraz taka akcja. Normalnie nie mogę.
Co zrobic, zeby na dobre wyleczyc sie z wszelkich uczuc i byc bezwzgledna manipulantka?? mam dosc.

Odnośnik do komentarza

" I co się okazało, ten porządny facet mnie zdradził (tak to odczuwam)i dba tylko o to zebym sie nie dowiedziala -ale juz wiem i teraz zranie go przy najblizszej okazji. "

Błąd, mszcząc się zniżysz się do jego poziomu.
Skoro zranił Cię tak bardzo, że nie chcesz już z nim być, to po prostu powiedz mu co wiesz o jego zdradzie i rozstań się a nim.
Przynajmniej zachowasz się z godnością.
Uwierz mi, bardziej zaboli go, gdy potraktujesz go "z góry", niż miałabyś odpłacać mu tym samym.

Odnośnik do komentarza

Autorko jezeli masz taka mozliwosc zemscij sie, nie idz z kims do lozka zeby zrobic mu na zlosc bo przy okazji sama siebie skrzywdzisz... pomysl nad innym rownie bolesnym dla niego planem zemsty, a jezeli jest Ci on obojetny po prostu olej go.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...