Skocz do zawartości
Forum

Jak wpływa na człowieka notoryczne odrzucanie


Gość koloratunkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koloratunkowe

Jeżeli jestescie takimi osobami to proszę o wypowiedz. Sprawa dotyczy bliskiej osoby, nie mialam nigdy takiego problemu a chciałabym to zrozumiec,poznac od drugiej strony, jednak wstyd mi zapytac. Czy notoryczne odrzucenie, samotność, brak drugiej polowki, seksu w wieku dwudziestu-paru lat sprawiają, że człowiek może zmienić się w kamień albo stać psychopatą? Co dzieje się w umyśle takiej osoby?Mam na mysli wrazliwych ludzi, ale ci z silna psychika tez mogą się wypowiadac. za wszystkie odpowiedzi bede wdzieczna.

Odnośnik do komentarza
Gość BombFromNagasaki

Witaj. Niestety jestem w podobnej do opisanej sytuacji. Od bycia ciągle odrzucanym przez płeć przeciwną trafia mnie szlag. Czasem chcę się po prostu do kogoś przytulić albo po prostu być blisko.

Odnośnik do komentarza
Gość Przyjaciel

Notoryczne odrzucenie ,brak więzi ,przytulenia na dłuższą metę jest ciężkie do "strawienia".Nawet twardziel na pewno potrzebuje dobrego słowa ,zrozumienia ,przychylności ,a na pewno przytulenia .Jesteśmy tak ukształtowani ,nasze potrzeby ,aby  żyć z innymi w dobrych stosunkach .A jak człowiek stara się być dobry i ciągle jest odrzucany bez powodu -bo tak ,bo taki układ - to masakra.

Odnośnik do komentarza
Gość Anka_galganka45

Na mnie wplynelo to tak, ze jestem nieufna.  Prowokuje klotnie, bo nie wierze juz ze ktos moglby mnie pokochac czy nawet polubic.  Wole przygotowac sie na to co I tak nastapi.  A to sie dzieje- nikt na dluzsza mete tego nie wytrzymuje. Z drugiej strony  nikt nawet nie zadal sobie trudu zeby zwyczajnie zapytac sie mnie czemu taka jestem.

A Ja po prostu boje sie kolejnych rozczarowan. 

Nie ufam juz nikomu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...