Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie w wewn. części nóg


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Mój problem objawia się pieczeniem w wewnętrznej części obu nóg, od łydek aż do ud. Prawie dwa miesiące temu złamałam IV kość śródstopia prawej nogi, miałam gips aż do przedwczoraj. Biorę od czasu złamania zastrzyki Clexane i Cyclo3fort (z jedną przerwą dwudniową, gdyż w czasie miesiączki krwawienie nie ustępowało przez 13 dni, więc brałam w dalszym ciągu clexane ale odłożyłam na dwa dni cyclo3fort - w sumie od tego czasu zaczęły się problemy z bólem itp). W czasie noszenia gipsu, ostatnie dwa tygodnie były straszne, czułam duży dyskomfort i skurcze w łydce, przeważnie w nocy, jednak lekarz powiedział, że to był dyskomfort związany z noszeniem gipsu. Pierwsza noc po ściągnięciu gipsu była wręcz idealna, nic nie bolało. Dzis w nocy pojawiło się to pieczenie i było nie do wytrzymania, więc wzięłam cyclo3fort i posmarowałam na całej długości miejsca tego pieczenia nogi Naproxen hasco, po kilku godzinach kiedy nic nie ustępowało wzięłam Ketonal 50mg jedną tabletkę. Teraz jest odrobinę lepiej, jeszcze ta prawa noga nie ustępuje. Czy to może być związane ze zbyt długim stosowaniem Clexane? Podejrzewałam zakrzepicę, ale przecież przez całe leczenie stosowałam leki przeciwzakrzepowe. Czy miał ktoś podobne objawy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...