Skocz do zawartości
Forum

Problem


Gość Gość12365

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość12365

Witam, mam pewien problem. A mianowicie ostatnią "normalna" miesiączkę które były bolesne miałam od 18-22.11.2017r później były 7 dniowe plamienia bez żadnego bólu tylko z użyciem wkładek. Byłam u lekarza, zrobiono mi badania i twierdzi iż może "taka moja natura" i jest ok . Zaczynam się obawiać, dziewczyny pomóżcie co na ten temat myśleć? Dodam że moje BMI wynosi 33 lecz staram się odżywiać zdrowo i ćwiczę.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci ze mam to samo. Zawsze moje miesiączki były bolesne i obfite a od października są mniej obfite i zupełnie bezbolesne (teraz mam zupełnie inaczej, bo okres spóźnia mi się ponad tydzień i sama nie wiem dlaczego, bo testy ciążowe są negatywne). Może to wina przesilenia i zimy. Może stresu. A jak z hormonami u ciebie? Wszystko w porządku? Robiłaś dokładne badania również te na obecność nadzerek czy miesniakow? Może faktycznie wszystko jest w porządku a to wina natury. Daj znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Gość blazeofglory

Wg BMI masz pierwszy stopien otyłości wiec nie jest jeszcze źle. Być moze ma to jakiś wpływ na okres ale moze byc tez to inny problem. Dobrze ze porobilas badania. Z nimi przejdziesz sie do lekarza i bedziesz wiedziec :) moze byc tez tak ze masz duzo stresow albo hormony ci szaleja... napewno nie dalabym sie lekarzowi zbyc ze taka moja uroda, juz predzej zmienilabym lekarza :D Ja gdy mialam problem z regularnym okresem dostalam po wszystkich badaniach tabletki antykoncepcyjne belara i one wyregulowaly mi organizm idealnie. Moze w twoim przypadku tez sie to sprawdzi ale o tym musi juz zadecydowac lekarz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...