Skocz do zawartości
Forum

O tym Klubie

Forum dla osób chorujących na astmę. Tutaj możecie dzielić się swoimi problemami, szukać porad i przekazywać innym swoje doświadczenie związane z tą chorobą.
 1. Co nowego w tym klubie
 2. Najlepszy model na rynku obecnie to https://www.mwp.biz.pl/oczyszczacze-powietrza-sharp/180-sharp-ua-hg60e-l.html. Inwestując w taki oczyszczacz masz gwarancję usunięcia aż do 99% zanieczyszczeń, bakterii, wirusów a także dzięki nowoczesnej jonizacji negatywnych skutków promieniowania elektrostatycznego. Rozwiązanie szczególnie cenią osoby z alergiami, astmą. Nie mniej z racji obecnego zimą smogu każdy powinien zakup takiego oczyszczacza rozważyć.
 3. Gość

  Oczyszczacze powietrza

  Jak najbardziej warto szczególnie jeśli mieszkamy w dużym mieście, ze swojej strony mogę polecić Wam abyście jeszcze zwrócili uwagę na https://systemczystepowietrze.pl/ ponieważ z jego pomocą można naprawdę skutecznie zapobiec temu, aby cały smog i zanieczyszczenia nie dostawały się w tak dużej ilości do naszego domu a do tego skutecznie je usunie.
 4. Gość

  Uporczywy kaszel

  Witaj. Czy już jesteś zdrowy? Pytam ponieważ mam podobne objawy. Dwa miesiące temu przeszłam bardzo ostre zapalenie oskrzeli i od tamtej pory odczuwam swędzenie w dolnych drogach oddechowych, niedawno doszedł suchy kaszel,sporadyczny a od ok. 3 tygodni pojawia się w ciagu dnia uczucie ciężkości w klatce piersiowej, jakbym miała kamień między przełykiem a oskrzelami. Mam 38 lat, miałam w swoim życiu okresy kiedy palilam papierosy. Dzisiaj miałam robione rtg klatki piersiowej. Obawiam się wyniku.
 5. Witam wszystkich od 4 miesięcy mam duszący i suchy kaszel ( bez wydzieliny) oraz drapie mnie w klatce piersiowej. Zostałem skierowany NA RTG płuc, które nic nie wykazało. Czy miał ktoś z was takie objawy? Dodam, że jak leżę nie mam żadnych objawów.
 6. Gość

  Oczyszczacze powietrza

  Zależy co masz na myśli mówiąc czy pomaga.. na zanieczyszczenia w powietrzu owszem. Ja mam ten mniejszy model ideal oczyszczacz https://homespot.pl/kategoria/oczyszczacze-powietrza-ideal do 20m2 i ma wbudowany taki specjalny miernik który stale kontroluje jakość powietrza. Jak coś wyłapie to zaczyna eliminować to z powietrza, kilkanaście minut to z reguły zajmuje i już wszystko wraca do normy. Ja jestem zadowolona tym bardziej że w domu alergik jest
 7. Gość

  Oczyszczacze powietrza

  Jakie stosujecie w Waszych domach? To pomaga?
 8. Gość

  Mam duszności

  Jak się zmęczę to dostaję duszności, nie mogę złapać tchu, nawet budzi mnie to w nocy. Pomóżcie, co powinnam zrobić?
 9.  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...