Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

O tym Klubie

O naszym Życiu

 1. Co nowego w tym klubie
 2. Kiedyś opowiedziałem, kiedy byłem na snowboardzie w Kurshavel, poszedłem do hotelu i postawić na sport. to jest rzeczywiście prawdziwa historia, Strona https://1xbet.info.pl całkowicie pokryte wszystkie moje wydatki medyczne.
 3. Dzięki za polecenie, szukam właśnie plecaka na uczelnie 🙂
 4. Ile kosztuje założenie klimatyzacji do 90m mieszkania?
 5. Wolę raczej rower. Niedługo w ogóle przestaniemy się ruszać.
 6. Dzięki za polecenie tej firmy, na pewno sprawdzę jej ofertę. Zastanawiam się również nad ofertą transportu odpadów https://ekomed-go.pl/. Firma posiada wykwalifikowany personel dysponujący uprawnieniami do wykonywania transportu odpadów niebezpiecznych w sposób pozbawiony ryzyka i niezagrażający środowisku. Co sądzisz?
 7. Mam klimatyzator tyle tylko,że innej firmy i sprawdza się bardzo dobrze.
 8. Binance najlepsza przespałem jak ich coin miał wartość 0.5$ a dziś 13$
 9. Zakładam że ty zarabiasz to 5 tys tygodniowo? Możesz pokazać wydruk z konta
 10. To chyba kiepskie miejsce żeby reklamować giełdy krypto walut
 11. Kto nie uwielbia dobrze dobranych rzeczy do sowich potrzeb? Najważniejsze to postawić sobie za cel znalezienie właśnie takich rzeczy! Jeśli marzysz o tego typu rzeczach, polecam zobaczyć więcej i mieć naprawdę wygodne i dopasowane do potrzeb dodatki!
 12. Ja zarabiam przez internet 15002900zł na godzinę. Albo nawet trochę więcej!
 13. Kiedy dowiedziałam się że moja babcia choruje na stwardnienie rozsiane wiedziałam, że potrzebna będzie pomoc. Znalazłam na internecie fundację Pomóż Walczyć o Życie i pomogłam babci założyć na ich stronie subkonto poprzez bardzo prosty formularz. Fundacja bardzo szybko się odezwała i zaoferowała nam pomoc. Dzięki posiadaniu subkonta możemy zbierać dla babci pieniądze na leczenie i rehabilitację do tego można z niego opłacać wizyty u wszystkich lekarzy. I co najważniejsze nie biorą żadnych opłat.
 14. Gość

  reklama

  Ja tez bym pomyslała przede wsyztskim o reklamie w internecie. Najpierw dobrze jest stworzyć strone www, potem zoptymalizowac i pozycjonowac by byc jak najbardziej widocznym. Zreszta polecam też poczytac sobie artykuł w tym temacie https://www.proformat.pl/blog/promocja-strony/
 15. To rzecz, która jest praktycznie niezniszczalna. Przede wszystkim ze względu na swoje dopasowanie do potrzeb. Dlatego też serdecznie polecam Ci skorzystać z http://hammocks.pl/plecaki-skorzane.php gdzie znajdziesz najlepiej dobrany plecak pod słońcem!
 16. Witam. Ostatnio trafiłem z polecenia na stronę TradeChampion i zastanawiam się czy warto tam coś zainwestować? - Mam do inwestycji około 10 tysięcy i uważam, że z taką kwotą już mógłbym coś fajnego ugrać tylko właśnie przymierzam się do odpowiedniej strony. Czy ten TradeChampion będzie odpowiedni dla mnie?
 17. Od kilku miesięcy mam doczynienia ze stwardnieniem rozsianym, niestety u mnie choroba dość szybko postępuję. Ta okropna choroba pochłania mnóstwo pieniędzy, na usprawnienie i pozbawia chęci do życia. Nie tylko osoby chorej ale też jej bliskich. Ja zgłosiłam się do fundacji pomóż walczyć o życie i założyłam własne subkonto na ich stronie https://pomozwalczyc.pl/programy/. Pomogli mi znaleźć rozwiązanie w większości moich problemów. Pracują tam niezwykle przyjaźni ludzie którzy realnie pomagają ludziom.
 18. Również polecam system www.zarabiamymilion.pl , pracuje już od miesiąca i wypłaciłem 25tyś złotych!
 19. Gość

  Firma - recykling, odpady

  Zastanawiałem się jak wasze firmy zajmują się gospodarowaniem odpadami. Sam pracuję w przemyśle i odpady to nieodłączna część mojego życia i do niedawna właśnie z odpadami miałem problem. Zam się co nieco na ekologii i wcześniej pracowałem z firmą, która tylko pozornie utylizowała odpady w sposób ekologiczny. Jak tylko się o tym dowiedziałem, to nasza współpraca się zakończyła. Teraz działam razem z EKOPROD (Koskowice) i teraz już mam pewność, że faktycznie odpady z mojej firmy są recyklingowane. Osobom z okolic Legnicy bardzo polecam. Jak jest u Was w firmie?
 20. Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy. dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
 21. Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy. dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
 22. Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy. dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
 23. Gość

  reklama

  No na pewno zrezygnuj z papierowej reklamy. Ja tylko zmarnowałem hajs na papier i mam makulaturę , przynajmniej poszło na recykling do r.r.metall https://www.rrmetall.com.pl/, oni to skupują i coś z tym robią, bo tak, to by leżało, no i odzyskałem trochę kasy. Reklama w sieci to teraz jednak must have.
 24. Super ! Idzie kryzys pora zainwestować pieniądze
 25. oleńska

  reklama

  Wszystko zależy od tego na jaką skalę chcemy rozpocząć działania. My na przykład funkcjonujemy na terenie lokalnym i tu mamy sporo ciekawych pomysłów jeżeli chodzi o reklamę. Na przykład sporo inwestujemy w materiały POS. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju ścianki reklamowe, standy, wobblery itp (w takie materiały zaopatruje nas firma https://www.berkano.pl/ warto zapoznać się z ich ofertą) Materiały te świetnie sprawdzają się na targach wystawienniczych czy tak jak w naszym przypadku do zorganizowanego stoiska, które mamy w sklepie.
 26.  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...