Skocz do zawartości
Forum

piotr1763

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia piotr1763

0

Reputacja

  1. albo wybadał ze go zdradzasz i daje ci w kość albo przez naduzywanie alkoholu powstały u niego chore podejrzenia o zdrade albo moze go za bardzo bombardujesz podswiadomie swoimi słabosciami i lękami i on broniac sie podswiadomie stara sie utrzymac dystans do ciebie zeby twoje słabosci,lęki w niego nie uderzyły i nie pogrążyły - w takich przypadkach jest to reakcja obronna psychiki na bodzce z otoczenia ktore mozg moze interpretowac jako zagrazajace . na poczatku była miedzy wami duza chemia -wiadomo to norma przy zakochaniu . ale wydaje mi sie ze taka chemia nie moze trwac za długo bo dla mozgu moze byc to obciazeniem ... szukaj dalej w czym sęk . nie tylko na forum ale i czytaj ksiażki , edukuj sie obserwuj ,googluj , radz sie specjalistów , psychoterapeutów. ja wam zycze obyscie nawiazali kontakt miedzy soba jak na poczatku
  2. piotr1763

    Przedwczesny Wytrysk

    pamietaj ze przedwczesny wytrysk nie oznacza koniec stosunku ...!!! podczas niego mozesz kilka razy ... najwazniejsze jest to zeby utrzymac pozadanie do partnerki . jesli jest one duze to po ejakulacji dalej bedzie wzwód a kazda nastepna minuta seksu bedzie potrzymywac napiecie seksualne do kolejnego wytrysku ktory zas bedzie sie stopniowo opozniał w czasie .
  3. ja tu widze ze twoja pozywką jest stres (zdenerwowanie ) innej osoby . karmi sie tym twoje poczucie wartosci . odreagowujesz w innej osobie . nie umiesz sobie poradzic z własnymi emocjami dlatego podswiadomie chcesz zeby ktos to zrobił za ciebie . swoj stres przezucasz na meza . chcesz dojrzec ? musisz sie wziac za sprzatanie organizmu i porzadku w nim od ciała i toksyn w nim po sfere mentalną oraz realne spojrzenie na swiat . to praca na lata a zdrowy tryb zycia kontynuuje sie do konca
×
×
  • Dodaj nową pozycję...