Skocz do zawartości
Forum

Paula223344

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Toruń

Osiągnięcia Paula223344

0

Reputacja

  1. Mogę cię zapewnić że nie wymyśliłam sobie tego, na kolejnych lekarzy mnie nie stać każda wizyta to 100 zł raz w tygodniu chodziłam i wydalam już wystarczająco dużo pieniędzy. Przy wyrwaniu czuje ulgę, mam krótkie włosy, jest tak ze czasem przez dwa dni wyrwe jednego albo góra pięć włosów a czasami nadzieję taki moment że wyrwe garśc, nie kontroluje tego wyrywam nawet przy oglądaniu filmu. Wyrywam najczęściej z czubka głowy i w okolicach uszu i z tyłu głowy. Mam prześwity ale tłumacze wszystkim ze byłam u fryzjera, jak ktoś zauważy. A u fryzjera nie byłam z 5 lat
  2. Jestem kobietą mam 23 lata i mam trichotillomanię, włosów coraz mniej a ja załamana nie mogę już spoglądać w lusterko, czy jest jakiś sposób żeby nie wyrywać tych przeklętych włosów. Pierwsze początki wyrywania sięgają dzieciństwa gdzie zaczęłam na początku kręcić włosy potem zaczęłam już wyrywać, chodziłam do kilku psychologów ale nie pomogli, a mi już jest szkoda pieniędzy na kolejnych. Jedna pani miała więcej problemów niż ja a druga proponowała joge i słuchanie odgłosów natury plus medytacje, ale to mnie nie przekonało.
  3. ważę 57kg przy 168cm , od miesiąca narzekam na silne bóle mięśni i nie wiem jak sobie z tym poradzić czasami śpię po 4 godziny bo z bólu spać nie mogę, szczególnie nogi doskwierają.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...