Skocz do zawartości
Forum

patafil123

Użytkownik
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    szczecin

Osiągnięcia patafil123

0

Reputacja

  1. Niedawno kupiłam dehydrator do suszenia produktów. Mam dużo własnych warzyw i owoców z działki, które suszę wg. przepisów terapiasokami.pl/przepisy-dehydrator. Nie wiem jak suszone owoce i warzywa wpływają na zdrowie i sylwetkę. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym zakresie? Czy po suszonych owocach się tyje?
  2. Oprócz naturalnych metod relaksujących (muzyka, joga itp.) polecam uzupełnić dietę o soki z marchewki, selera i owocu granatu. Taki przepis znalazłem na terapiasokami.pl. Myślę, że picie takiego soku może pomóc.
  3. Mniej jeść przetworzonej żywności, więcej ruchu i pić warzywne soki. Jeśli ktoś chce porządnie się oczyścić, to z lewatywą. Ja tak robię od lat wg. porad na terapiasokami.pl i wszystko jest ok. Bez przesadnej ideologii żywieniowej, a więcej zdrowego rozsądku i umiaru.
  4. Oprócz praktyki jogi,dobrze byłoby połączyć ją z odpowiednią dietą.Mam tu na myśli dietę opartą na piciu soków. Warzywa i owoce powinny być z dobrego żródła. Ważna jest też wyciskarka wolnoobrotowa, aby nie stracić cennych witamin i enzymów,co występuje w przypadku użycia sokowirówki.Może być np. taka:www.terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense. Wówczas taka dieta sokowa na pewno przyspieszy trawienie i schudniemy bez przykrych konsekwencji.Polecam szczególnie sok z buraka,marchwi i selera.Polecam z autopsji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...