Skocz do zawartości
Forum

Mariuszczsz1987

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Wawa

Osiągnięcia Mariuszczsz1987

0

Reputacja

  1. Witam, lato za nami. Pora na kapryśną jesienną pogodę. A jak wy radzicie sobie z doborem ubrania podczas biegania jesienią? Przyznam się że mi pogoda nie straszna.
  2. Witam wszystkich, rozpoczyna się lato, a więc słońce i upały. Jaki waszym zdaniem powinien być odpowiedni ubiór podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu? Czy ma on dla was duże znaczenie?
  3. Polecam magnez, również sugerowałbym odstawić kawę jeśli pijesz i jeść dużo zielonych rzeczy (sałata,jarmuż,pietruszka,brokuł)
  4. Witam, Piszę z zapytaniem czy ktoś z was słyszał może o leczniczym działaniu wełny merynosów na przewlekłe bóle kręgosłupa? Wiem że odzież merino cieszy się sporym zainteresowaniem jednak ostatnio natrafiłem na stronę gdzie zapewniają "prolecznicze" działanie na urazy kręgosłupa, korzonki oraz inne urazy związane z kręgosłupem. Będę wdzięczny za informację może ktoś z Was spotkał się z z tym produktem a zleży mi by pomóc bliskiej mi osobie która cierpi na bóle w odcinku lędźwiowym. Masaże oraz prądy, basen, to wszystko na razie nie przynosi żadnych oczekiwanych rezultatów. Z góry dziękuję za opinie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...