Skocz do zawartości
Forum

Logan245

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Wawa

Osiągnięcia Logan245

0

Reputacja

  1. Witam , mam 18 lat niedawno moj kolega zwrocil mi uwagę że chyba posiadam lekkiego zeza. Patrzac w lustro istotnie stwierdzilem , iż moje prawe oko patrzy normalnie, lewe jednak minimalnie skierowane jest w stronę nosa. Dodam takze że moje lewe oko widzi trochę gorzej niz prawe , ktore widzi idealnie. Czy wada wzroku moze miec cos wspolnego z zezem? Czy da sie to skorygowac? Dodam ze w wieku dzieciecym i mlodziezowym nie mialem problemow z oczami.
  2. Witam , mój kumpel toczy ze swoją dziewczyna zaciekłą walkę o... Pasję. Już tłumaczę: kumpel lubi czasem wyjsc z nami pograć w nogę czy pograć na komputerze. Kocha swoją dziewczynę, jest jej wierny. Spędza z nią sporo czasu jednak ona ma do niego żal za czas spedzony z nami bądź przed komputerem. Chyba powinna rozumieć ze facet ma jakies zainteresowania . Dla mnie moje pasje są wszystkim, uszczesliwiają mnie , nie wyobrażam sobie aby ktoś (powiedzmy dziewczyna (jak będę jakąś miał :D :D :D )) Mi je próbowal odebrać, co o tym sądzicie?
  3. Ok :) Zwracam sie do męskiej czesci forum - Co się stało z waszymi pasjami i zainteresowaniami po zakochaniu? Oczywiscie, mieliscie na nie mniej czasu, ale czy je porzuciliscie, nie mieliscie na nie ochoty?
  4. W pewnym sensie to jest troche... Straszne. Pewnie kiedyś to i mnie dopadnie, ale zaczynam miec wątpliwosci , czy tego chce... Cenie swoje pasje, swoje wlasne odzielne życie, prywatny świat. Czy trzeba to stracić?
  5. Witam, czy ludzie zakochani nie są w stanie normalnie funkcjonować? Mam kolegę który się zakochał, na lekcjach rozkojarzony, dostaje słabe stopnie. Czesto jezdziliśmy z nim i paroma kumplami na rowery, on teraz nie ma ochoty, cały czas z nosem w telefonie i sms do niej. Porzucił nawet swoje pasje - piłke nożną, informatykę . Nic innego nie jest ważne... Czy to normalne? Czy zadurzenie uniemożliwia normalne życie ? Czy każdego z nas to czeka?
  6. Czy mozliwe, ze uczucie pojawi się po jakims czasie?
  7. Problem w tym, że ona coś do mnie czuje... Wspaniale się z nią spedza czas, pociąga mnie fizycznie , ale nic poza tym... Co mam robićw tym przypadku? Zakonczyć znajomosc, aby jej nie ranic?
  8. Poznałem fajną dziewczynę, ładna , mądra ma swietne poczucie humoru swietnie sie razem dogadujemy. Byliśmy na dwóch randkach, bardzo miło nam sie spedzało czas, jest ciekawą osobowoscią, bardzo mi się podoba. Ale... Nie ma (z mojej strony przynajmniej) tej chemii. Nie jestem w niej zakochany, nie mam motyli . Chciałbym poczuć coś głebszego,dlaczego nie mogę? Na swój sposób zależy mi na niej, jest wspaniała, ale drecza mnie niepewnosci.
  9. Mam pytanie - Co to własciwie jest? Spotkanie dwojga ludzi zakochanych w sobie? zauroczonych? Koledzy którzy są w związku stale chodzą na randki, koledzy którzy nie... czekają na TO uczucie, motylki itp itd jak zwał tak zwał Czy chodzenie na randki bez zakochania zuroczenia jedynie z zaciekawienia drugim człowiekiem to coś złego? Czy na każdej randce musi być chemia? czy lepiej byś samotnym i czekać na miłość, czy randkować próbując przeżyć niezapomniane chwile, a może nawet przez to kogoś znaleźć. hmmm... sporo pytań się uzbierało... Co o tym wszystkim sądzicie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...