liryka

Kobieta, 34 lata, Janów lubelski

Lista postów użytkownika
liryka

Re: Zachcianki w czasie ciąży

moja koleżanka jadła czereśnie z ogórkami kiszonymi... i mówiła że to pyszne połączenie.... mnie osobiście na samą myśl robi się nie dobrze...

liryka

Re: Planowanie dziecka

tylko czasami niestety tak jest że choćbyśmy stawali na łowie, chuchali, dmuchali i jaeli wszystko co potrzeba to i tak dziecko rodzi się chore....

liryka

Re: Ciąża w okresie menopauzy

aby na 100% potwierdzić menopauzę należy przeprowadzić badanie hormonów które wyk arze, czy jest się już po menopauzie czy jeszcze przed.

liryka

Re: Śluz z pochwy po okresie

a może taka Twoja uroda i po prostu tak masz. masz krótkie cykle tak jak napisał lekarz. Policz sobie ile trwa u ciebie cykl i będziesz wiedziała

liryka

Re: Białe upławy .

najprawdopodobniej masz infekcję grzybiczą stąd te upławy i pieczenie oraz swędzenie. Wystarczy że opiszesz swoje objawy, pewnie Cię zbada. Co do cytologii to wątpię aby ją zrobił, ale jak bardzo chcesz to możesz poprosić.

liryka

Re: Niechęć matki do zapisania córki do ginekologa

oj nie miała co powiedzieć to powiedziała to, nie przemyślała tego. podejrzewam że boi się i nie chce aby córka żałowała swoich decyzji. Źle robi bo chyba lepiej uświadomić własne dziecko, zaoferować pomoc i o wszystkim wiedzieć niż potem żyć w nieświadomości.

liryka

Re: Przemoc domowa ze strony ojca po odwyku

wiesz co tak czytam to aż mi się wierzyć nie chce. Bardzo Ci współczuje, pa prawdę. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Ale muszę Ci przyznać że jesteś bardzo silna. Nagrywaj go dalej, wzywaj policję i choć na obdukcję jesli wam pobije. A ruszyło się coś z tym pozwem?

liryka

Re: Zielony stolec

ja rozumierm że to nic przyjemnego ale chyba musisz iśc do lekarza. Bo taj jak napisała Anielka to może być coś poważnego, bo ludzie zazwyczaj nie wypróżniają się na zielono.

liryka

Re: Jakie są rodzaje migreny?

ja tak miałam... tylko u mnie skończyło się na tym, że po pierwszym dziecku pani przejdzie

liryka

Re: Bardzo silne zawroty głowy

jeśli chorowałaś na uszy tzn miałaś zapalenie ucha to zawroty łowy mogą być tym spowodowane.

liryka

Re: Białko w moczu po antybiotykoterapii

jeśli jest białko w moczu to na pewno to nie jest żadne oczyszczanie organizmu. Organizm nigdy nie pozbywa się białka a przynajmniej nie tą drogą.

liryka

Re: pomocy...

a czy Twoja choroba była czymś spowodowana? Coś się stało? Czy po prostu na nią zachorowałeś?

liryka

Re: Jak pomóc rodzicom alkoholikom?

DDA - Dorosłe Dzieci Alkoholików - może tam poszukaj pomocy, oni właśnie uczą i pomagają jak radzić sobie w takich sytuacjach. Jak nie obarczać się winą i nie brać na siebie wychowania i pilnowania rodziców.

liryka

Re: Planowanie dziecka

sa takie zestawy witamin dla kobiet w ciąży i starających się o dziecko tylko też nie nalezy przesadzać bo nadmiar witamin może być szkodliwy.

liryka

Re: Trudności z zajściem w ciążę

Po pierwsze od jakiego czasu się staracie. bo jeśli od miesiąca czy nawet 6 to jeszcze nie można mówić o problemie. Ale skoro zrobiliście testy to podejrzewam, że o tym wiecie i ten czas jest dłuższy niż rok.
Może rzeczywiście przestańcie się jakoś usilnie starać i po prostu zachowujcie sie normalnie. Może wtdey gdy nie bedzie presji i stresu wam się uda.