Skocz do zawartości
Forum

Kamila999

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia Kamila999

0

Reputacja

  1. Podstawą prowadzenia skutecznej diety jest poznanie swojego zapotrzebowania kalorycznego oraz wartości kalorycznych spożywanych produktów. Polecam Ci np. taki kalkulator zapotrzebowania http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html . 15 minut ćwiczeń dziennie 6 razy na tydzień radzę zamienić na np. 45 minutowe treningi co drugi dzień. Wracając do kalorii to często osoby będące na diecie nie zdają sobie sprawy ile kalorii pochłaniają. Radzę ograniczyć węglowodany i zwiększyć spożycie białka. Znam osoby, które "odchudzały" się ograniczając mięso i jedząc "fit" płatki i ciastka, które w składzie zawierały cukier. O efektach nie muszę pisać...Dokładnie sprawdzaj składy produktów pod kątem cukru i jego pochodnych.
  2. Przede wszystkim unikaj słodyczy i fast foodów. Możesz sobie pozwolić na nie np. 2 razy w miesiącu. Jedz głównie mięso (indyki, kurczaki), ryby, jajka i warzywa. Pieczywo ciemne w granicach normy (np. do 80 g dziennie), nabiał typu kefir czy jogurt naturalny oraz owoce. Pamiętaj także, że tyje się głównie od węglowodanów, a nie tłuszczy. Zdrowe tłuszcze są wskazane.
  3. Trudno po dwóch tygodniach mieć efekty. Sądzę, że nie jesz za mało. Są różni ludzie i różne organizmy. Jedna osoba aby schudnąć może zjadać 2000 kcal,a druga 1200. Schudłam w swoim życiu bardzo wiele i wiem co mówię. Nieraz słyszałam, że jem za mało, ale rozmiar 36 ma swoją cenę :) Ćwicz dalej, nie jedz słodyczy, fast foodów i kontroluj kalorie. Efekty przyjdą szybciej niż się spodziewasz. Trzymam kciuki! :)
  4. Czy znasz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne? Ile minut/godzin ćwiczysz na dzień/tydzień? Co dla Ciebie oznacza ograniczenie słodyczy? Ja jak byłam na diecie jadłam je tylko raz do dwóch razy na miesiąc, bo wiem, że wpływają tragicznie na sylwetkę.
  5. Przyczyną mogą być zmiany w wyniku rozwoju lub przemęczenie. Czasami jak przesadziłam z ograniczaniem kalorii miewałam malutkie krwawienia.
  6. W Twoim wieku nieregularne cykle nie są niczym niepokojącym. Rzeczywiście zmiana trybu życia może mieć wpływ na cykl, ale w Twoim przypadku za przyczynę uważam młody wiek. Pamiętaj, że przez całe życie kobiety mają pewne wahania w cyklu i na ogół nie oznacza to niczego groźnego.
  7. Kamila999

    Petting a ciąża

    Spokojnie :) Na 100 % nie ciąża. Przed okresem taka wydzielina to norma.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...