Skocz do zawartości
Forum

kaiulek2015

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Waraszawa

Osiągnięcia kaiulek2015

0

Reputacja

  1. ja nie, ale moja koleżanka miała, okazało się, że wszystkiemu winna była tarczyca..
  2. albo u kosmetyczki, albo możesz sama zrobić- najlepiej kremem do depilacji :) ja uzywam kremu vanity do depilacji od bielendy, usuwa nawet najkrótsze włoski, mam z d-pantenolem on jest własnie do skóry bardzo wrazliwej, czyli do bikini nadaje się.
  3. zabiegi ujędrniające, ruch pewnie też. kurde chciałabym tyle ważyc :P
  4. od bielendy serum sexy look jest super, skłamałabym, gdybym powiedziała, że po nim urosły mi piersi ;) ale ogólnie bardzo dobrze nawilża skórę, ujędrnia ją i piersi wyglądają zdecydowanie lepiej. serum bardzo ładnie pachnie i szybko się wchłania.
  5. myślę, że ryzyko ciąży jest małe, ale na drugi raz pamiętaj, żeby się zabezpieczać, mogłaś krwawić- po seksie czasem się to zdarza, jak np. za ostro było. nie panikuj na zapas, ewentualnie idź zrób betę z krwi.
  6. a ja dostałam ostatnio taki specyfik jak balsam do golenia pod prysznic :) firma bielenda, golden oils, opakowanie z pompką, wrzucam zdjęcie podglądowe, fakt, że golę maszynką, ale po tym balsamie nie mam podrażnień, a skóra jest ładnie nawilżona :)
  7. byłam kilka razy, ale szału nie było, a cenowo drogo wychodziło, bo potem namawiała mnie jeszcze na kwasy, więc ja dziękuję ;)
  8. ja od 3 tygodni mam krem bb od golden rose- już nie raz przekonałam się, że z tej firmy kosmetyki są dobre. krem bb urzekł mnie wyborem- aż 6 różnych odcieni do wyboru, poza tym nie roluje się, wygładza skórę, ma lekką formułę i co ważne- jest bez parabenów. o kremach CC to ja się dopiero niedawno w ogóle dowiedziałam ;)
  9. depilatorem miejsca intymne to dla mnie jakas abstrakcja :OOOOO ja z kolei uzywam kremów do depilacji, mogę polecic dobry od bielendy vanity soft expert się nazywa i jest kilka do wyboru np. ciało i bikini, wąski i podbródek, a dodatkowo można tez kupić Kompres łagodzący i opóźniający odrost włosków po depilacji.
  10. miałam ombre i nie cieniowałam włosów, ale jeśłi masz cienkie włosy, to umiejętne ich wycieniowanie pomoże, bo nada objętości włosom.
  11. kaiulek2015

    Baza pod makijaż

    Faja jest baza matująca od golden rose, kumepla wygrała ta baze w jakimś konkursie na stronie polki. jest zadowolona, mówi, że jest lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza, jest z pompką nie widać porów, nie ma ponoć parabenów. musze się przejśc na stoisko i tez sobie taka zakupić.
  12. Bielenda ma fajne kosmetyki, ja z racji tego, ze mam rzasy 1:1 to kupiłam właśnie od bielendy EXPERT CZYSTEJ SKÓRY Specjalistyczny płyn do demakijażu oczu i zagęszczonych rzęs. Bezolejowa formuła nie rozpuszcza kleju, jest bezpieczna dla naturalnych i sztucznych rzęs.
  13. kaiulek2015

    Nadmierna senność

    teraz wszedzie trąbi się o wit. D3, żeby suplementować. tym bardziej teraz jesienią, na zimę i wiosną.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...