Skocz do zawartości
Forum

czarna1402

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Polska

Osiągnięcia czarna1402

0

Reputacja

  1. bardzo prosze niech ktos sie wypowie to jest meczacy problem naprawde
  2. dziekuje za pomoc ale wolalabym zeby ktos sie wypowiedzial bo na ta chwile telefon nic mi nie da
  3. witam, moja sytuacja wyglada nastepujaco. od kilku dni mam infekcje intymna. mialam uplawy, pieczenie i swiad i nadzerki zewnetrznych narzadow intymnych. wczesniej zdarzaloo sie ze tez je mialam ale szybko sie goily. myslalam ze ma je z powodu infekcji. bylam u ginekologa. dostalam flokonazol do polykania i dopochwowo clotrimalozum. nie mowilam ginekologa o tych rankach bo myslala, ze to widac i po lekach przejdzie. dodatkowo jak mam w zwyczaju przy infekcjach- kupilam clotrimazolum w masci i smaruje nia zewnetrzne okolice intymne oraz te ranki. biore leki krotko ale z tymi ranami nie poprawia sie przepraszam za szczerosc ale trudno mi wyproznic sie i oddac mocz bo tak to piecze wtedy to sa takie ranki jakby ktos zyletka przecial- taka jest w mesjcu laczenia pochwy z odbytem ( mniej wiecej) a inne to bardziej owrzodzenia na wargach sromowych. powinno sie poprawiac od lekow a sytucja jest taka ze ledwo moge oddac mocz bo tak piecze. utrzymuje miesca intymne w czystosci a obszar ten mimo leczenia jest malinowy spieczony i bolesny, ledwo zaczne myc sie zelem instymnym i juz czuje pieczenie a ranki nie goja sie. przeprszam za doslownosc i chaotyczne pisanie ale bardzo pprosze o pomoc bo mam tego dosc. chodzi mi szczegolnie to sa takie rany i jak z tym walczyc bo piecze jak diabli. bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam
  4. dobry wieczor ostatnio zaczerlam cwiczyc biegac itp. od kilku dni nabawilam sie kontuzji stopy. boli mnie wierzch stopy bol promieniuje do palcow i kolo kostki. druga stopa boli lekko (prawie w ogole) tylko z tylu jakby. oczywiscie zarzucilam trening ograniczylam chodzenie i nie przebywalam w zimnie. bolalo tylko podczas chodzenia.kilka dni juz boli i nie przeszlo. posmarowalam stope mascia rozgrzewajaca i masowalam troche i pogorszylo sie bol jest bardziej dotkliwy wystepuje tez podczas spoczynku i gdy jest cieplo to pulsuje mi w rytm uderzen serca i boli bardziej. jest okres swiateczny nie lekarza chyba ze dyzur na pogotowiu i moje pytanie brzmi czy potrzebny jest lekarz czy moze jeszcze poczekac i nie dramatyzowac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...