bolka

Kobieta, 37 lat, Tarnów

Lista postów użytkownika
bolka

Re: Test dermokosmetyków Cetaphil

Na początku chciałabym bardzo serdecznie podziekować za możliwość testowania produktów Cetaphil. Jestem z nich bardzo zadowlona. Kiedy ujrzałam,że dostałam się do elitarnego grona testerów,bardzo się ucieszyłam,ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam ,ani nie używałam dermokosmetyków Cetaphil. Mam skórę bardzo suchą ,wrażliwą , dlatego bardzo starannie ,staram się dobierać kosmetyki do jej pielęgnacji. Używałam już wielu różnych dermokosmetyków, jednak produkty Cetaphil uważam ,że są bezkonkurencyjne i najlepsze.
Emulsja micelarna do mycia zakoczyła mnie bardzo pozytywnie, w sposób bardzo delikatny ,a jednocześnie skuteczny oczyszcza skórę,nie uszkadzając jej płaszcza lipidowego. Po jej użyciu skóra pozostaje świeża i elastyczna..To na prawdę doskonały produkt .
Balsam do twarzy i ciała do stosowania również dla osób z AZS , bardzo głęboko i długotrwale nawilża wrażliwą ,suchą skórę . Produkt łatwo się rozprowadza nie pozostawiając uczucia tłustej skóry. Co bardzo mi się również podoba obydwa te produkty można stosować również u dzieci.Produkty te były wielokrotnie nagradzane przez specjalistów dermatologów.Są bezzapachowe.Ja jestem z nich bardzo zadowolona, z pewnością pozostanę z nimi na dłużej,ponieważ produkty te spełniły moje oczekiwania ,co więcej zaskoczyły mnie one swoim bardzo unikalnym składem i skutecznością.Polecam serdecznie produkty Cetaphil..

bolka

Re: Test dermokosmetyków Cetaphil

Na początku chciałam bardzo serdecznie podziekować za możliwość testowania produktów Cetaphil. Jestem z nich bardzo zadowolona . Moja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa , dlatego muszę starannie dobierać kosmetyki do jej pielęgnacji .Kiedy dostałam się do testów dermokosmetyków Cetaphil ucieszyłam się, nigdy wcześniej ich nie stosowałam, nie znałam tej marki. Kosmetyki te zaskoczyły mnie pozytywnie już po pierwszym użyciu. Emulsja micelarna do mycia w sposób delikatny,a jednocześnie bardzo skutecznie oczyszcza skórę,nie naruszając przy tym jej płaszcza lipidowego.Po jej użyciu skóra staje się elastyczna i świeża.Produkt na prawdę doskonały.
Balsam do twarzy i ciała produkt polecany dla osób z AZS,głęboko i doskonale nawilża skórę.Produkt łatwo się rozprowadza ,nie pozostawiając uczucia tłustej skóry. Co najbardziej mi się spodobało to to ,że można stosować te produkty również u dzieci. Oba te produkty zostały wielokrotnie nagradzane przez specjalistów dermatologów. Ja zostaję z nimi na dłużej,ponieważ do tej pory naprawdę nie poznałam lepszych dermokosmetyków...Polecam je serdecznie.

bolka

Re: Test produktów Cetaphil

Jestem bardzo zadowolona z testowanego balsamu do twarzy i ciała Cetaphil. Ten produkt jest doskonały ,zarówno ja jak i mój synek mamy bardzo wrażliwą,alergiczną skórę , brak jej nawilżenia, dzieki balsamowi do twarzy i ciała już po kilku pierwszych użyciach, skóra faktycznie stała się nawilżona, delikatna i miękka. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu , z pewnością balsam ten zagości na dłużej w naszym domu, ponieważ żaden inny produkt których używaliśmy do tej pory ,nie był tak skuteczny , dodatkowym plusem jest to że balsam ten nadaje się do całego ciała również do twarzy,fantasycznie ją nawilża. Wystawiam najwyższą notę , uważam że jest to doskonały dermokosmetyk dla skóry wymagającej ,polecam serdecznie