annabel

Kobieta, 22 lata, Bydgoszcz

Lista postów użytkownika
annabel

czy to ciąża?

Witam,
mam pewien problem, mój cykl miesiączkowy trwa 28-30 dni, od 5-9 marca 2016 miałam miesiaczke, 14 marca współżyłam bez zabezpieczenia, ale sam wytrysk był poza miejscami rodnymi, 17-24 stosunki odbywały się z zabezpieczeniem, 27 dostałam bóle miejsc rodnych, nieprzyjemnie pieczenie i śluz o rzadkiej konsystencji o kolorze lekko brązowym, dodam ze jestem młoda osobą i to moje jedne z pierwszych stosunków. Zażyłam UROSEPT na zakazanie dróg moczowych, ból i pieczenie ustąpiło, czy jest czym się obawiać? Czy może to być znak ciązy?

annabel

Brak okresu po zażyciu 3. tabletki placebo

Mam pewien problem, zażywam tabletki antykoncepcyjne Vibin mini od 3 miesiecy, ostatnio współzyłam z moim chłopakiem 15-17 sierpnia bez prezerwatywy, ale sam wytrysk odbył się poza miejscami rodnymi, dzisiaj tj(27.08) zażyłam 3 tabletkę placebo a mój okres nadal się nie pojawia, z powodu niepokoju zrobiłam test, który wyszedł negatywny, czy mam powody do obaw? Prosze o pomoc

annabel

Ciaza przed petting?

Witam,
Mam pewien problem ostatnio z moim chlopakiem uprawialismy petting,okres mialam 2 stycznia, a do tego doszlo miedzy 9 a 13 stycznia, uwazalismy na to by sperma nie dostala sie do miejsc rodnych, przed samym wytryskiem chlopak ocieral sie o moje narzady rodne, po wytrysku nie dotykał mnie wcale, mam nieregularna miesiaczke,ale 3 dni po samym zdarzeniu pojawily mi sie uplawy koloru czerwonego, ze skrzepami krwi, trwalo to okolo 5 dni, nie wiem czy moge traktowac to jako miesiaczke, bo pojawil sie on w 16 dni cyklu,teraz mam bialy gesty sluz czy jest mozliwosc ciazy? Bardzo sie boimi i prosimy o odpowiedz :)